Daha fazla marka

Sizi hareket halinde

tutar

Tünel aydınlatma kontrolleri

Eskiden, geleneksel aydınlatma kontrol sistemi tasarımları bakım yüklenicisinin sorumluluğuydu. Kapsamlı deneyimimiz ve akıllı aydınlatma kontrolleri de dahil olmak üzere entegre ürün çözümü tasarımımız sayesinde, karmaşık elektrik tasarımlarını minimum düzeye indirmek için kurucu yükünü azalttık ve emeği, trafik yönetimini ve sermaye harcamasını belirgin düzeyde azalttık.
Tünel aydınlatma kontrolleri ikonu

Uçtan uca çözüm  

 

Projeniz ne olursa olsun – yeni bina, tadilat, kısa bir alt geçit yükseltmesi veya birkaç kilometrelik tünel – Philips nihai aydınlatma kontrol sistemi sunmaktadır.

Rakipsiz geçmişimiz, uzmanlığımız ve kontrol sistemi esnekliğimiz tüm proje sürecinde fayda sağlar. Tasarımdan ve sarf malzemesinden kuruluma, hizmete almaya ve eğitime ve tüm kullanım ömrü bakım hizmetlerine kadar her şeyi sağlıyoruz.

 

Avantajları

  • Tek tedarikçi
  • Daha az maliyet
  • Sorunsuz işlem
Tüneller için Philips aydınlatma ile aydınlatılan tünel

Tedarik

 

Minimum sistem bileşeni ve tak ve çalıştır metodolojimiz ile, tesiste kurulum hızlı ve basittir. Aydınlatma kontrol bilgisayarı için kullanıcı dostu arayüz operatörlerin ve bakım çalışanlarının aydınlatma sistemi durumunu izlemek için menülerde kolay gezinmesini ve yerel olarak veya SCADA ağı ile işlem kontrol sağlamasını mümkün kılar. Geçmiş sistem verilerine erişim kolaydır.

Yüksek performans ve sistem uzun kullanım ömrü, tünel ağınızın çalışması ve trafiğin her daim hızlı akmasını sağlamak için önemlidir.

 

Avantajları

  • Hızlı ve basit kurulum
  • Maliyet tasarrufu
  • Yüksek performans
  • Uzun sistem ömrü
Tüneller için Philips aydınlatma ile aydınlatılan Meir tüneli

İlgili Olaylar

Tünel aydınlatma kontrolleri portföyü 

tünel mantığı

TunneLogic

 

TunneLogic, LED teknolojisi ile özel olarak tünel kontrolü ve sistem izlemesi için tasarlanmıştır. Kurulumu, hizmete alması, çalıştırması ve bakımı kolay kontrol sistemimiz müşterinin daha güvenli aydınlatma kontrolüne sahip olmasını ve aydınlatma sistemine ilişkin daha sağlıklı bilgi almasını sağlar.

 

Ürün kılavuzunu indirin

Size hizmetlerimizle
nasıl yardımcı olabiliriz?

Philips çeşitli görevlerde size yardımcı olan ve yatırımınızın riskini minimuma indiren eksiksiz uçtan uca hizmetler sunar. Hizmetlerimiz ayrı olarak sunulur ve akıllı hazırlanmış bir paket oluşturarak koordineli aydınlatma çözümü sunmak için bir araya getirilebilir.

Bizimle temasa geçin

 

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

 

Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın