Daha fazla marka

RoomFlex

 

Akıllı oda kontrol sistemi

Konuklarınızın deneyimine hayranlık öğesini katın 

Kusursuz konuk deneyimiyle müşteri bağlılığı sağlayın. RoomFlex akıllı oda kontrol sistemi; sensörleri, yenilikçi aydınlatmayı ve sistem entegrasyonunu bir araya getirerek müşteri hizmetlerine yeni bir bakış sağlar.

 

Konukları algılayan, aydınlatmayı ve sıcaklığı onları evlerinde hissettirecek şekilde ayarlayan akıllı otel odaları ile, hizmette çıtayı yükseltin. Konuklar ayarları oda kontrol sistemi üzerinden kolayca kişiselleştirebilir ve hatta alarm yerine doğal ışıkla uyanmayı bile seçebilirler.

 

Ayrıca otel genelinde enerji, aydınlatma kullanımı ve oda doluluğu görünürlüğü sağlayan RoomFlex kontrol panelini HVAC ve diğer otel yönetim sistemleriyle entegre ederek otel verimliliğini artırabilirsiniz.

RoomFlex - Philips Aydınlatma’dan oteller için otel odası kontrol sistemi

Bir bakışta RoomFlex’in avantajları

Philips Aydınlayma’dan RoomFlex otel yöneticilerine daha fazla görünürlük, konuklara daha fazla kontrol sunar
Konuk girişi

Konukları içtenlikle karşılayın

Konuk girişi, konukları samimiyetle karşılayan bir aydınlatma ortamını ve HVAC’ı etkinleştirir; perdeleri açar ve oda hizmetleri uyarılarını devreye sokar.

konuk girişi

Konuk deneyimini geliştirin

Konuklar oda kontrol sistemlerini, aydınlatmayı kişiselleştirmek ve tercih ettikleri sıcaklığı ayarlamak için kullanabilirler. Sensörle etkinleşen düşme karşıtı aydınlatma konukları geceleri korurken gün doğumu simülasyonu doğal ışıkla uyanmalarını sağlar.

konuk girişi

Enerji tasarrufu sağlayın

Gün ışığını ve oda doluluğunu tespit edin ve aydınlatma ile diğer sistemleri anında buna göre ayarlayın.

konuk girişi

Operasyonel verimliliği artırın

Diğer otel yönetim sistemleriyle entegre edebileceğiniz bir kontrol paneli aracılığıyla konuk odalarının ve hizmet taleplerinin gerçek zamanlı görünümünü elde edin.

konuk girişi

Tedbir amaçlı bakımlarla hep hazır olun

Ekibinize SMS ve e‑posta uyarıları gönderen otel odası aydınlatma sensörleri ile verimli oda hizmetleri ve tamir işlemleri sağlayın.

RoomFlex ile neler mümkündür

 

Philips RoomFlex; sensörleri, yenilikçi LED aydınlatmayı ve sistem entegrasyonunu bir araya getirerek müşteri hizmetlerini geliştiren akıllı bir oda kontrol sistemidir.

Nasıl çalışır

RoomFlex oteliniz için özelleştirilebilir, eksiksiz, takıldığında çalışmaya hazır bir otel odası aydınlatma sistemidir. Çok çeşitli Philips lambalar, aydınlatma armatürleri ve sensörleri ile uyumlu çalışır. Ülkeniz veya bölgeniz için hangilerinin tavsiye edildiğini öğrenmek için, Philips Aydınlatma pazar temsilcinizle iletişime geçin.
Philips Aydınlatma’dan RoomFlex otel odası kontrol sistemi, kontrol panelinden kontrol ve diğer otel sistemleriyle entegrasyon sağlar

RoomFlex - otel kontrol paneli  

Kontrol paneli otelinizin ağındaki tüm odaları görüntüler, böylece HVAC ve Opera Oracle gibi diğer entegre otel sistemlerinden durum, bakım talepleri ve farklı verilere ulaşabilirsiniz.
Philips Aydınlatma’nın Antumbra paneli RoomFlex oda kontrol sistemini otelinizin markasına uyacak şekilde özelleştirir

Antumbra oda kontrol paneli

Oda kontrol panelleri, konuklar algılandığında aydınlanır. Otelinizin marka kimliğiyle örtüşmek üzere, oda sıcaklığı ve kontrollerin görünümü için yazı karakterleri ve tuş tercihleri HVAC sisteminizin bir parçası olarak kurulur. Ayrıca dahili saat uyanma deneyimini etkinleştirebilir.

Referans projeler

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için
yerel irtibat merkezimize ulaşın. 

Sağlıklı uyanma

 

Otelin konukları artık

aydınlatmalarının kontrolüne sahip olabilir, daha kolay uykuya dalabilir ve

doğal ışık sunan gün doğumu ile uyanabilirler. Bu da, konaklama

deneyimini geliştirmenin en güzel yoludur.

Oteliniz için diğer aydınlatma sistemlerini keşfedin