Daha fazla marka

PerfectScene mağaza aydınlatması

 

Dikkat çekici LED'li mağaza aydınlatması

İnanılmaz bir mağaza deneyimi yaratın

Günümüzün başarılı perakendecileri marka çekiciliğini ve tanınırlığını en hızlı şekilde oluşturan mağazalar yaratmaktadırlar. Aynı zamanda ilgiyi yüksek tutmak ve müşterilerin geri gelmesini sağlamak için sürprizler kullanmaktadır. PerfectScene mağaza aydınlatması tüm bunları ve daha fazlasını yapmanız için ışığın gücünü kullanmanızı sağlar.

 

Gelişmiş LED aydınlatma armatürlerimiz ve panellerimiz, eşsiz bir ışık karakteri ve marka deneyimi oluşturmak için sınırsız yöntemle bir araya getirilebilir. Ayrıca yeni koleksiyonları vurgulamak, müşterileri yeni ürünlere yönlendirmek ve satışları maksimuma çıkarmak için özel aydınlatma efektleri de kullanabilirsiniz

Bir bakışta PerfectScene mağaza aydınlatmasının avantajları

Philips Aydınlatma’dan PerfectScene mağaza aydınlatması moda butikleri ve diğer perakende ortamları için üstün ışık sağlar
Enerjiden tasarruf sağlayın

Markanızın hikayesini anlatın

Armatürleri, ışık öğelerini ve ışık tatlarını bir araya getirerek mağazanızın iç tasarımını markanızla özdeşleştiren, kendi ışık imzanızı oluşturun.

Enerjiden tasarruf sağlayın

Vazgeçilmeyen bir mağaza olun

Alışveriş yaparken müşterileri yönlendiren ve ziyaret süresini artıran aydınlatmayla daha fazla müşteriye hitap edin.

Enerjiden tasarruf sağlayın

Görünümünüzü hızla tazeleyin

Mağaza aydınlatmanızı sezona uyacak şekilde değiştirin. Göğüs Kanseri Farkındalık Günü’nde pembe ışık kullanmak gibi, sosyal farkındalık etkinlikleri planlayın.

Enerjiden tasarruf sağlayın

Personelinizin daha fazla satış yapmasına destek olun

Müşterilerin ilgisini zirvede tutan ve kıyafetlerin en iyi hallerinde görünmelerini sağlayan üstün kalitede mağaza aydınlatmasıyla satışı kolaylaştırın.

Sistemi oluşturan parçalar

Referans projeler

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için
yerel irtibat merkezimize ulaşın. 

Mağazanız için diğer aydınlatma sistemlerini keşfedin