1.Üstün homojen ışık

LED ışıkları tekstille entegre ederek beyaz ışık veren OneSpace tavan panelleri, ışık kaynağını tamamen gizleyen bir tavan yüzeyi oluşturur. Gelişmiş gün ışığı deneyimi için kusursuz eşitlikte ışık dağılımı sunması, ürüne çalışma ve yaşam alanları için müthiş bir işlevsellik katar. Sonuçta güzel görünümlü, homojen, kısılabilir ışık elde edilir.
LED ışıkları tekstille entegre eden OneSpace tavan panelleri, beyaz ışık veren bir tavan yüzeyi oluşturur

2.Yeni tasarım fırsatları

OneSpace tavan aydınlatma paneliyle, yeni minimalist tasarım olasılıklarının yolunu açın. Yalnızca 120 mm boyuttaki ultra ince panel perakende, konaklama veya ofis amaçlı ortamlarda eşsiz görünüm elde etmek üzere duvara veya tavana monte edilebilir.  
Minimalist aydınlatma panelleri dikkat çekici tasarımlar için asılarak veya duvara monte edilerek kurulabilir

3.Duyulara yönelik gelişim

OneSpace tavan aydınlatma panelleri mekanların yalnızca harika görünmesini sağlamaz, mekanlardaki deneyimleri de geliştirir. Gölgeleri tamamen ortadan kaldıran parlamasız, eş yayılımlı LED ışık ile daha net görmenizi ve nesnelerin gerçek ışıkta görülmelerini sağlar. Ayrıca ses yankılanmalarını azaltarak oda akustiğini geliştirir.
OneSpace tavan aydınlatma panelleri ile mekanlardaki deneyimleri geliştirin ve nesneleri gerçek ışıkta görün.

4.Kolay ve daha akıllı

Tavan aydınlatma panelleri bina yönetimi sistemleriyle kusursuz entegrasyon sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. OneSpace tavan aydınlatma paneli kurulumu ve bakımı kolay, montaja hazır bir üründür.
OneSpace aydınlatma panellerinizi bina yönetimi sisteminizle kusursuz entegre edin

5.OneSpace siparişe göre hazırlanan tavan aydınlatma paneli

Tavan aydınlatma panelleri standart boyutlarda sunulur ve 100 m2 altındaki projeler için bir araya getirilebilir. Projeniz 100 m2’den büyük bir alanı kapsıyorsa, özelleştirilen, siparişe göre hazırlanan paneller hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
OneSpace aynı zamanda siparişe göre hazırlanan paneller halinde de sunulmaktadır.