1. Özel baskı

UV uygulamalı baskı tekniğimiz, aydınlatmayı her tür tasarıma entegre etmeye imkan tanır. Özgün bir görünüş için, kişiselleştirilmiş iç mekan yüzeylerini ışık öğeleriyle kolayca bir araya getirebilirsiniz. Çoğu kaplama seçeneği üzerine baskı yapmak mümkündür.
Philips Aydınlatma’dan Işıklı desenler, bu parlak grafik ışık efekti dahil olmak üzere, pek çok tasarım aydınlatma seçeneği sunar

2. Dairesel ve lineer parlayan ışık efekti

Dairesel parlayan ışık kaynaklarıyla, mum ışığı atmosferini elde edin. Veya bu şık lineer ışıklarla, dinamik bir hareket duygusu yaratın.
Dairesel parlayan ışık efekti

3. İki boyutlu grafikler

Yumuşak ışıkla parlamak üzere ışık ve gölgenin dekoratif gücünü kullanan lazer kesimli iki boyutlu özel desenler ile, markanızı veya ürünlerinizi akılda kalıcı hale getirin.
grafik ışık efekti

4. Üç boyutlu grafikler

Canlılığıyla duvarınızdan çıkıyor gibi görünen, hayal gücünü aydınlatan üç boyutlu desenlerle her ziyaretçinin dikkatini çekin.
Üç boyutlu grafik ışık efekti

5. Parlak grafikler

Hafif veya yoğun efektler oluşturmak üzere tüm şekil ve yoğunluklarda düzenlenebilen ve hareket hissi veren kristal ışıltı ile ziyaretçilerinizi etkileyin.
Philips Aydınlatma’dan Işıklı desenler, bu parlak grafik ışık efekti dahil olmak üzere, pek çok tasarım aydınlatma seçeneği sunar