Daha fazla marka

GreenWarehouse

 

Depo ve lojistik için enerji verimliliği sağlayan LED aydınlatma

 

 

Şimdiye kadar sahip olduğunuz en verimli depo

7/24 depo ve lojistik aydınlatmasında yüksek maliyetlere son verir. GreenWarehouse, insanları ve araçları algılayarak aydınlatmayı otomatik olarak doğru seviyeye ayarlayan sensörler sayesinde, isteğe bağlı güvenli, verimli endüstriyel aydınlatma sağlar.

 

GreenWarehouse, hem açık alanlı hem de rafların kullanıldığı tesislerde, her boyuttaki yeni ve mevcut depolar ve endüstriyel binalar için uygundur. Uzun ömürlü, enerji verimliliği sağlayan endüstriyel LED ışıklar ve esnek karartma bölgeleri ile, enerji giderlerinden %50’ye kadar* tasarruf edin.

 

Kurulumu çok kolaydır – mevcut aydınlatma armatürlerinin yerine monte etmek yeterlidir. Yeni kablo altyapısı gerektirmez ve kablosuz kontroller sisteminizi kolayca yapılandırmanızı sağlar.

*10.000 m2 boyutundaki bir alan için 10 yıllık sürede; GreenWarehouse’un kurulum ve çalıştırma maliyetlerinin, karartma kontrolleri bulunmayan geleneksel bir floresan çözümün monte edilmesi ile karşılaştırılması sonucuna dayanarak.
GreenWarehouse - Depo aydınlatması artık daha da akıllı

Bir bakışta GreenWarehouse’un avantajları

Philips Aydınlatma’dan GreenWarehouse endüstriyel aydınlatma deponuzda %50’ye kadar enerji tasarrufu sağlayabilir
Yalnızca her faaliyet için gerekli aydınlatmayı etkinleştiren varlık algılama ile, güvenli ve sürdürülebilir bir tesis oluşturun
Enerjiden tasarruf ederken takımınızı üretken kılmak üzere aydınlatma bölgelerini, profillerini ve karartma seviyelerini tam olarak doğru seviyeye özelleştirin
Uzun ömürlü endüstriyel LED ışıklarla bakım maliyetlerini azaltın ve arka plan karartmasını %10’a ayarlayarak enerjiden daha fazla tasarruf edin
Tak-ve-çalıştır kablosuz kontrollerle hemen kullanmaya başlayın ve tesis düzeninizin değişmesi halinde aydınlatmanızı kolayca yeniden yapılandırın

GreenWarehouse ile neler mümkündür

 

Philips Aydınlatma’dan GreenWarehouse, tüm çalışanların güvenliği, rahatı ve üretkenliği için esnek karartma bölgeleri oluşturmanızı sağlar.

Nasıl çalışır


GreenWarehouse deponuzun veya lojistik tesisinizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde yapılandırabileceğiniz, eksiksiz bir endüstriyel aydınlatma sistemidir.

Aydınlatma sistemi size özel aydınlatma bölgeleri oluşturmanıza, kendi karartma seviyelerinizi ayarlamanıza ve belirli aydınlatma düzenleri için süreyi planlamanıza imkan tanır. Tak-ve-çalıştır özelliği ile, kurulumda minimum efor ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Varlık algılama sensörleri iki yöntemle monte edilebilir: harici sensörler binanızın düzenine en iyi uyacak şekilde duvara veya tavana takılır ya da ilave donanım gereksinimini ortadan kaldıracak şekilde entegre sensörlü aydınlatma armatürleri seçilir.

 

Açık alanlar, raflar ve soğuk depolar dahil olmak üzere, depoların tüm bölümleri için son teknoloji ürünü çözümler sunabilmekteyiz. Hareket sensörleri enerji kullanımını doğrudan azaltırken, kablosuz kontroller sayesinde bu ürünlerin kullanımı ve ayarları oldukça kolaydır. Sistem tamamen ölçeklendirilebilir olduğundan, boyutu ne olursa olsun size özel, deponuza uygun bir paket oluşturulabilir. 

GreenWarehouse’a hazır aydınlatma armatürleri

Philips Aydınlatma’dan GentleSpace gen 2: olağanüstü seviyede enerji verimliliği sunan yüksek tavan aydınlatması

GentleSpace gen 2

 

Yüksek tavan aydınlatması için esnek seçenekler sunan, PSED merkezi acil ızgarasını etkinleştiren, enerji verimliliği sağlayan bu sektör lideri aydınlatma armatürü ile tasarruf edin.

Philips Aydınlatma’dan GreenUp Highbay: yüksek tavanlı endüstriyel tesisler için enerji verimliliği sunan LED yüksek tavan aydınlatması

GreenUp Highbay  


Aydınlatmanızı 400W HID ve T5 6x54W yüksek tavan aydınlatmasıyla değiştirerek, yüksek tavanlı endüstriyel tesisinizde işletme verimliliğini artırın. Varlık algılaması ve mobil kumanda ile kontrolün yanı sıra %88’e kadar enerji tasarrufu elde etmek için, kablosuz GreenUp Hightbay seçeneğini tercih edin.
Philips Aydınlatma’dan GreenPerform Highbay: yüksek raflı LED optikler ile enerji verimliliği sunan LED yüksek tavan aydınlatması

GreenPerform Highbay


250 ve 400 W HID yüksek tavan aydınlatmanızı bu yüksek raflı LED optiklerle doğrudan değiştirerek, enerjiden tasarruf etmeye hemen başlayın. Her ortamda en uygun görünürlüğü sağlayarak depolardaki dikey düzlemleri aydınlatmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Philips Aydınlatma’dan GreenPerform Batten: kablosuz olarak kontrol edilebilen, enerji verimliliği ve uzun ürün ömrü sunan endüstriyel LED aydınlatma

GreenPerform Batten


Uzaktan kumanda ile kablosuz olarak kontrol edebileceğiniz uzun ömürlü LED ticari aydınlatma ile, geleneksel T8 bant tipi armatürlere göre %50’ye kadar enerji tasarrufu sağlayın.
Philips Aydınlatma’dan Maxos fusion: Entegre sensörlere sahip LED kanal sistemi ile depoların aydınlatma maliyetlerini azaltın

Maxos fusion


Daha az sayıda aydınlatma armatürü ile kusursuz kalitede ışık elde edin ve depo aydınlatma maliyetlerini floresan lambalara göre %50’yi aşan oranda azaltın. Bu LEDkanal sistemi, işletme verimliliğinde daha fazla iyileşme sağlamak üzere depo kullanım verilerini toplayan sensörlere sahiptir. 
Philips Aydınlatma’dan Pacific LED: deponuza yüksek kalitede beyaz ışık sağlayan dayanıklı, su geçirmez aydınlatma armatürleri

Pacific LED  


Parlamayı en aza indiren ve akıllı uç kapakları sayesinde kolay kurulan dayanıklı ve su geçirmez aydınlatma armatürleriyle, yüksek kalitede beyaz ışık elde edin. 

GreenWarehouse için servisler

bakım onarım servisi

Bakım Onarım Servisi

Philips Aydınlatma’dan, sorunsuz çalışma için uzun vadeli bakım sunan size özel bir servis paketi ile endüstriyel aydınlatma yatırımınızı koruyun.

Referans projeler

Bize ulaşın

Sorularınız ve talepleriniz için
yerel irtibat merkezimize ulaşın

Tesisiniz için diğer aydınlatma sistemlerini keşfedin