Daha fazla marka

GreenParking

 

Sensörlerle kablosuz LED otopark aydınlatması

Enerji tasarrufu sağlayın, maliyeti düşürün ve güvenle geliştirin

Otopark aydınlatması, özellikle de 7/24 kullanıldığında, oldukça yüksek maliyetli olabilir. GreenParking insanların ve araçların varlığını algılayarak ihtiyaca göre aydınlatma sunan, kablosuz bir LED otopark aydınlatma sistemidir. Böylece enerji tasarrufu ve giderlerin %80’e kadar azaltılması mümkün olur.

 

Varlık algılama, esnek karartma ve uzun ömür sunan düşük bakım masraflı LED ışıklar ziyaretçilere güven ve konfor sunarken, daha sürdürülebilir bir otopark aydınlatma sistemi oluşturmanızı sağlar.

 

Sezgisel kablosuz kontroller bu tak-ve-çalıştır çözümün hem yeni hem de mevcut otoparklarda kurulumunu ve programlanmasını kolay hale getirir.

Pacific LED Yeşil Park Etme sistemi

Bir bakışta GreenParking'in avantajları

Philips Aydınlatma’nın GreenParking otopark aydınlatması enerji ve maliyetten tasarruf sağlayarak, yatırım için hızlı geri dönüş sunar.

İşletme giderlerinden %80'e kadar tasarruf edin

Enerji verimliliği sağlayan LED'ler ve akıllı kontrol teknolojisi enerji kullanımını azaltır.

Gereksiz aydınlatmayı azaltır

Varlık algılama ve bölgesel karartma ile, otopark aydınlatması ihtiyaç olduğunda etkinleşir.

Ziyaretçiler için güvenlik sağlar

Görünürlüğü, güvenliği ve konforu optimize etmek için otopark aydınlatma bölgelerini özelleştirin.

Bakım giderlerini azaltın

LED aydınlatma armatürleri daha uzun ömürlüdür ve daha seyrek değişim gerektirir.

Kolay Yükseltmeler

Kolayca yükseltin ve yeni aydınlatma armatürleri ekleyin, kolayca takılarak çalıştırılan kablosuz kontrollerle yapılandırın.

Otoparkınızı zamana dayanıklı hale getirin

Ölçeklenebilir otopark ışık sistemimiz, tadilat yapılmış veya yeni tesislerde çalışmaya uygundur.

GreenParking ile neler mümkündür

 

Philips Aydınlatma’dan GreenParking, kablosuz bir LED aydınlatma sistemidir. Varlık algılama ve aydınlatma bölgeleri ile enerjiden tasarruf sağlar. 

Nasıl çalışır


GreenParking güvenliği artırmak ve masrafları azaltmak üzere LED’in uzun ömrünü ve enerji verimliliğini kontroller, sensörler ve bölgeleme seçenekleri ile bir araya getiren bir kablosuz aydınlatma sistemidir.

Seçim size kalmış

 

GreenParking iki yöntemden biriyle kurulabilir: uzun ömürlü Pacific LED aydınlatma armatürleri kablosuz kontrol edilen varlık algılama birimleri ile birleştirilir veya entegre sensöre sahip Pacific LED aydınlatma armatürleri seçilir. Aydınlatma armatürleri su geçirmez ve zorlu ortamlara karşı dayanıklıdır.

 

Her iki yöntemle de varlık algılama, otomatik karartma ve renk sapması olmadan, kusursuz kalitede ışık elde edilir. Entegre sensörler ilave donanıma gereksinimi ortadan kaldırırken, harici sensörler otopark düzeninize en iyi uyacak şekilde, duvara veya tavana monte edilebilir. 

 

Pacific LED aydınlatma armatürlerinin en son nesli, döngüsel aydınlatma hizmet modeli için geliştirilen bir seri ürün içinde ilk ekonomiye yönelik döngüsel aydınlatma armatürüdür. İşletme döngüsünü, döngüsel ekonomi ilkelerine göre kapatarak, doğal kaynakları daha verimli ve yenileyici bir şekilde kullanmak üzere tasarlanmıştır. Modüler montajı ve tasarımı sayesinde, bakımı ve yükseltme işlemi kolaydır. Ayrıca tüm ürün ömrü boyunca en iyi seviyede performans sunar.

Philips Aydınlatma’nın GreenParking otopark aydınlatması enerji ve maliyetten tasarruf sağlayarak, yatırım için hızlı geri dönüş sunar.

Referans projeler

Bize ulaşın

Sorularınız ve talepleriniz için
yerel irtibat merkezimize ulaşın

Binanız için diğer aydınlatma sistemlerini keşfedin