Daha fazla marka

CityTouch

 

Aydınlatma yönetim sistemi

Bağlantılı aydınlatma ile akıllı bir şehre adım atın

CityTouch şehirlerin daha yaşanabilir, verimli ve sürdürülebilir hale getirilmesine yardımcı olan, güvenli bir bağlantılı aydınlatma yönetimi platformudur.

 

CityTouch merkezi bir kontrol panelinden şehrinizin sokak aydınlatması için tam görünürlük ve kontrol sağlayarak ışık noktalarını güvenle izlemenize, programlar belirlemenize ve ışık seviyelerini isteğe bağlı olarak ayarlamanıza imkan tanır. Veri şifreleme ve iki faktörlü kimlik doğrulama, yazılımın en katı güvenlik standartlarını karşılamasını sağlar.

 

Kullanımı kolay web uygulamaları, bağlantılı sokak ışıklarınızın tam görünümünü sunarak iş akışlarını yönetmenizi ve bakım ekiplerini yalnızca gerektiği zaman ve yerde kullanmanızı sağlar. Sistem verileri enerji kullanımı ve giderler hakkında gerçek zamana yaklaşık bilgiler sunarak daha verimli planlama ve programlamaya yardımcı olur.

Akıllı şehir videonuz için CityTouch bağlantılı kent aydınlatması
Philips'in CityTouch Ready aydınlatma armatürleri CityTouch platformuyla sorunsuzca entegre olur. Mevcut aydınlatma armatürleriniz de bir düğüm veya konnektör kitiyle CityTouch için hazır hale getirilebilir veya aydınlatma armatürleri sertifikalı iş ortaklarımızın listesinden seçilebilir. Hangi CityTouch Ready aydınlatma armatürleri seçilirse seçilsin, CityTouch açık standartlar, diğer akıllı platformlar ve IoT cihazlarıyla kolay entegrasyon ile tam esneklik sunarak şimdi ve gelecekte akıllı şehir anlayışıyla uyum içinde olmanıza imkan verir.

Bir bakışta CityTouch’ın avantajları

Philips Aydınlatma’nın CityTouch ürünü, akıllı sokak aydınlatmasından başlayarak akıllı şehirleri için gerekli altyapıyı sunar
Enerjiden tasarruf sağlayın

Daha iyi karar verme

Tek bir sezgisel kontrol paneli üzerinden aydınlatmayı yönetin, enerji kullanımını hesaplayın, sistem sağlığını izleyin ve sorunları teşhis edin.   

Hızlı yatırım amortismanı

LED sokak aydınlatmasına geçiş, enerji giderlerini hızla düşürür. LED'i CityTouch aydınlatma yönetim sisteminin sunduğu kullanım ve uzaktan teşhis bilgileriyle bir araya getirerek, daha fazla tasarruf ve yatırım için hızlı geri dönüş sağlar.

Enerjiden tasarruf sağlayın

Açık standartlarla esneklik sunar

CityTouch tüm öğe yönetimi sistemleriyle ve her tip aydınlatma armatürüyle entegre olarak şehriniz için en iyi sağlayıcı firmayı seçme özgürlüğü sunar. Sertifikalı sağlayıcılar, CityTouch sistemiyle otomatik olarak bağlantı kuran CityTouch Ready aydınlatma armatürleri tedarik eder.

Zamana dayanıklı ve güvenli
Geleceğin akıllı hizmetlerini etkin kılmak üzere, sensörleri, kameraları ve diğer IoT cihazları destekleyen, açık bir sistemdir. Özel kullanıcı rolleri ve tamamen şifrelenmiş veri akışları ile, sistem güvenlik için en yüksek standartları karşılar. Düzenli yazılım güncellemeleri sisteminizin her zaman güncel kalmasını sağlar.
Enerjiden tasarruf sağlayın

Kolayca yükseltin veya genişletin

Kullanımı ve devreye alınması kolay bu güvenli sistem, şehrinizin tüm akıllı aydınlatmasını birbirine bağlamak üzere hem yeni hem de mevcut aydınlatma armatürleriyle çalışır. CityTouch uyumlu olmayan sokak ışıkları için, her direğe bir CityTouch konnektör kiti (AB) veya düğümü (Amerika/NZ/AU) takılması yeterlidir.

CityTouch ile neler mümkündür

 

CityTouch, bir kentsel LED sokak aydınlatması platformudur.

Nasıl çalışır

 

CityTouch uçtan uca uzanan bir sokak aydınlatma yönetimi sistemidir. Bu bileşenlerden biri ile ilgili daha fazla bilgi için, aşağıdaki broşürlerden birini indirin.

CityTouch portföyü

Sezgisel bir kullanıcı arabirimi ve güçlü güvenlik standartları ile, CityTouch platformunuz ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ölçeklenebilir ve aydınlatma sisteminizin bütünü için tam görünürlük ve kontrol sağlar.
Bağlantılı şehir aydınlatma sisteminizi, Philips Lighting’in CityTouch bağlantı uygulaması ile uzaktan yönetin
Philips Lighting’in CityTouch iş akışı uygulaması, verimli bağlantılı aydınlatma için bilgi ve iş akışları sunar

CityTouch bağlantı uygulaması

Standart bir web tarayıcısı kullanarak sokak ışıklarını uzaktan yönetin, arıza bildirimlerini kapsayan aydınlatma armatürü durumunu izleyin ve gerçek zamana yaklaşık enerji kullanımını ölçün. 
Philips Aydınlatma CityTouch bağlantılı aydınlatma sistemleri, standart ağlarla çalışır

CityTouch iş akışı uygulaması

Zengin veri görselleştirme kabiliyetleri sayesinde verileri analiz edin, bakım planları yapın ve sürekli aydınlatma sağlayın. Mobil araç gereğinden fazla veri akışından kaçınmak için saha ekiplerine bakım detayları sunar ve faaliyetleri otomatik olarak kaydeder.

Bağlantı seçenekleri

CityTouch Ready aydınlatma armatürleri


CityTouch Ready aydınlatma armatürleri, bağlantılı aydınlatmaya yükseltme sağlarken aynı zamanda LED’e yükseltme imkanı sağlayan, 'tak ve çalıştır' kolaylığı sunan bir çözümdür. Aydınlatma armatürleri üç kontrol seçeneğinden birini kullanarak kendilerini otomatik olarak devreye alarak konumlandırır ve CityTouch sisteminize derhal öğe verilerini yüklemeye başlar.

Bağımsız ışık noktası kontrolü

Grup olarak ışık noktası kontrolü

Philips Lighting’in CityTouch iş akışı uygulaması, verimli bağlantılı aydınlatma için bilgi ve iş akışları sunar

Philips CityTouch Ready aydınlatma armatürleri

Philips Aydınlatma’nın tüm yol ve sokak aydınlatma ürünleri düğüm veya konnektör kitini kullanarak CityTouch sistemiyle sorunsuzca entegre olur. Philips CityTouch Ready aydınlatma armatürleri, bağlantılı kent aydınlatma altyapınızın temel bir bileşenidir.
Philips Lighting’in CityTouch iş akışı uygulaması, verimli bağlantılı aydınlatma için bilgi ve iş akışları sunar

CityTouch bağlantılı cihazlar

Yalnızca takarak çalıştırma için bağlantı kurmak üzere, mevcut aydınlatma armatürleri için konnektör kitini (AB) konnektör düğümünü (Amerika, NZ, AU) kullanın.

Grup olarak ışık noktası kontrolü

Philips Lighting’in CityTouch iş akışı uygulaması, verimli bağlantılı aydınlatma için bilgi ve iş akışları sunar

Kabin tabanlı grup bağlantısı

Kurulu sokak ışıklarınızdan bir grubu, güç hattı üzerinden, Internet aracılığıyla CityTouch yazılımına bağlanan bir segment denetleyiciye bağlayın.

CityTouch Ready iş ortağı programı

CityTouch Ready iş ortağı programı, aydınlatma armatürü sağlayıcınızı seçme özgürlüğünüzü korurken bağlantılı aydınlatma yönetiminin avantajlarından yararlanmanızı sağlar.

CityTouch Ready iş ortağı programı tüm aydınlatma armatürü sağlayıcılara açıktır. CityTouch Ready iş ortağı olmak isteyen herhangi bir sağlayıcının, tüm CityTouch Ready aydınlatma armatürlerinin gerçekten yalnızca takılarak çalışacak kolaylığı sunduğunu ve aynı kullanım kolaylığını sağladığını doğrulamak üzere sertifika sürecini tamamlaması gerekmektedir.

Sertifikalı iş ortakları listesi sürekli büyümektedir

CityTouch için hizmetler

bakım onarım servisi

Bakım Onarım Servisi

Philips Aydınlatma’nın büyük tasarruf ve sorunsuz çalışma sunan servis paketlerinden biriyle şehrinizin aydınlatma performansını en iyi hale getirin ve yatırımınızı koruyun.

Referans projeler

Şehriniz için aydınlatma sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinin