Daha fazla marka

ArenaVision

 

Müthiş deneyimlere güç veren LED stat aydınlatma

Konser salonları ve statlar için coşkulu taraftar ve izleyici deneyimleri yaratın

Stadyumdaki taraftarların nefeslerini kesen heyecan verici ışık gösterileri ve canlı yayınlar aracılığıyla tüm etkinliklere hayat verin. Müthiş ışık efektleri, spor takımlarının ve performansçıların izleyicilerle iletişim kurmasına yardımcı olarak coşkuyu üst seviyeye yükseltir.

 

Philips Aydınlatma’da, spor ve eğlence merkezlerinin benzersiz bir taraftar deneyimi oluşturmaları için stat aydınlatması kullanmalarına yardımcı oluruz. ArenaVision sistemimizle, ışığı tüm spor ve eğlence etkinlikleri için özelleştirerek gelir akışınızı çeşitlendirebilirsiniz. LED stat aydınlatma yayın gerekliliklerini karşılar ve ayrıca çalıştırma maliyetlerini azaltırken sürdürülebilirliği artırmaya yardımcı olur.

Juventus ArenaVision giriş

Bir bakışta ArenaVision’ın avantajları

Büyütmek için tıklayın

Taraftar deneyimini geliştirin

Her maçı ve performansı muhteşem kılmak için ses ve müzikle senkronize edilen nefes kesici ışık efektleri oluşturun.

Gelir akışını çeşitlendirin

Yüksek kalitede eğlence etkinlikleri için muhteşem aydınlatma sağlayın ve çok amaçlı mekan kullanımı stratejisi ile yeni etkinlik ortaklarının dikkatini çekin.

En güncel yayın ve spor federasyonu standartlarını karşılayın

Titreşimsiz LED aydınlatma HD ve süper ağır çekim standartlarıyla uyumludur

Güvenli bir alan oluşturun

Yüksek kalitede aydınlatma kitle akışını geliştirirken oyuncuları ve taraftarları güvende ve maça odaklanmış halde tutar.

» İşletme maliyetlerini düşürün

Enerji verimliliği sağlayan LED aydınlatma ve kontrolleriyle sürdürülebilirliği geliştirin ve bakımı kolaylaştırın.

ArenaVision ile neler mümkündür

ArenaVision tesis yönetim sistemleri ile arayüz bağlantısını mümkün kılarken, tam denetim ve uzaktan izleme imkanı sunan bir aydınlatma sistemidir. Özel ağ kontrolleri ve yazılım uygulamalarıyla, etkinlik merkezinizin kendisine özgü ihtiyaçlarına karşılık verecek, ölçeklenebilir ve esnek bir aydınlatma çözümüdür. Değeri en yükseğe taşımak için, aşağıdaki üç paketten birini seçebilirsiniz: 

Nasıl çalışır

ArenaVision: mobil erişim aracılığıyla, stat ışıklarını her yerden kontrol edin

Mobil erişim

 

Ekibiniz mobil cihazlar kullanarak ArenaVision’ı hemen her yerden kontrol edebilir; ışıkları açıp kapatabilir, karartabilir ve ön ayarlı aydınlatma görünümlerini kolayca yönetebilir. Ayrıca aydınlatmayı uzaktan izleyebilir ve sorunları uzaktan giderebilir. Özelleştirilmiş arayüz ekibinize tam kontrol sağlar.

ArenaVision: Yayına hazır LED spor aydınlatması

Yayına hazır projektör aydınlatması

Yayın ve spor federasyonu standartlarına uyumlu, ultra yüksek kaliteli titreşimsiz spor sahası aydınlatması ile her zaman en iyi yayını elde edin. ArenaVision LED Projektör aydınlatmaları, stadyum aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik sekiz farklı optik ile mükemmel yatay ve dikey ışık dağılımı sunmayı amaçlar.

Yüksek derecede ölçeklenebilir

ArenaVision LED projektör aydınlatması; açma/kapatma geçişi, karartma ve termal yönetim sağlayan bir sürücü kutusu aracılığıyla kontrol edilir. Art-Net protokolü ve DMX ağ düğümlerine sahip özel bir Ethernet kontrol ağı, tüm sistem bileşenlerini yüksek derecede ölçeklenebilir ve esnek bir aydınlatma mimarisinde bir araya getirir.
ArenaVision: ön ayarlı aydınlatma görünümleriyle stadyumlarda anında ışık gösterileri

Anında çalışan ışık gösterileri

Mekan yöneticileri ve teknisyenler ArenaVision’ın merkezi aydınlatma ayar denetleyicisinde kayıtlı ön ayarlı aydınlatma görünümlerini kullanarak büyüleyici LED ışık gösterilerini anında etkinleştirebilir. Aydınlatma görünümleri ışıkları, sesi ve videoyu içerebilir, böylece spor ve eğlence merkezinizin bir tuşla gerekli atmosferi yaratmasına ve heyecanı artırmasına yardımcı olur.

Özel ışık gösterileri

Özel etkinlikler için harici prodüksiyon ekiplerinin ArenaVision sistemine harici bir etkinlik konsolu aracılığıyla erişmelerine izin verebilirsiniz. Bu, ArenaVision stat aydınlatmanızı performansçıların, takımların veya sponsorların sağladığı özel aydınlatma profilleriyle ve özel efektlerle senkronize etmenize imkan tanır.

Referans projeler

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için
yerel irtibat merkezimize ulaşın. 

İşletmeniz için diğer aydınlatma sistemlerini keşfedin