Daha fazla marka

ActiveSite

 

Bulutta barındırılan dinamik aydınlatma yönetimi

Buluttan kontrol 

Dinamik mimari aydınlatma kurulumlarını yönetmek, aynı yerde bulunmanızı gerektirmemelidir. ActiveSite akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız gibi standart ağa bağlı herhangi bir cihazı kullanarak aydınlatma operasyonlarını kontrol etmenize ve aydınlatma gösterilerini ve efektlerini uzaktan güncellemenize imkan veren, güvenli bir sistemdir. Tarayıcı, ActiveSite sunucusu ve ActiveSite ağ geçidi arasındaki veri akışı şifreli ve güvenlidir.

 

Bulutta barındırılan bu bağlantılı aydınlatma sistemimizle Philips Color Kinetics LED aydınlatma kurulumlarınızı uzaktan izleyebilir, yönetebilir ve sürdürebilirsiniz. Tesis yöneticileri, aydınlatma tasarımcıları ve teknisyenleri aydınlatma performansı hakkında gerçek zamanlı verilere erişebilirler. Saha ziyareti gerektirmeden, arızaları ve sorunları uzaktaki bir cihaz üzerinden hızla teşhis edebilir.

ActiveSite, alanınızı hayat dolu ve bağlantılı kılar. | Anıtlar için dinamik mimari aydınlatma.

Bir bakışta ActiveSite’ın avantajları

ActiveSite, Philips Color Kinetics aydınlatma kurulumlarının bulut üzerinden, uzaktan izlenmesini sağlar
Enerjiden tasarruf sağlayın

Aydınlatma kurulumlarını güvenle kontrol edin

Birden çok alandaki mimari aydınlatmayı ağa bağlı herhangi bir cihazla tek bir kontrol panelinden yönetin, izleyin ve sürdürün.

Enerjiden tasarruf sağlayın

Dinamik mimari ışık gösterileri ile orijinal bir marka deneyimi yaratın

Standart ağa bağlı bir PC, akıllı telefon veya tablet üzerinden yeni ışık gösterilerini uzaktan yükleyerek ve etkinleştirerek, ışık efektlerinizi her yerden yenileyin.

Enerjiden tasarruf sağlayın

Bakım giderlerini azaltın 

Uzaktan teşhis, geçmişe dönük analiz ve raporlama, arızaları uzaktan ve geleceğe yönelik olarak teşhis etmenizi sağlar.

Enerjiden tasarruf sağlayın

Performansı kolayca izleyin

Tüm ışık noktaları için aylık raporlar, günlük e‑posta uyarıları ve tutulan dijital kayıtlar sizi enerji tüketimi, ışık kalitesi ve performansı hakkında bilgilendirir.

ActiveSite ile neler mümkündür

ActiveSite, Philips Color Kinetics LED aydınlatma kurulumları için bulutta barındırılan bir hizmet olarak yazılım (SaaS) kontrol sistemidir. 

Nasıl çalışır


ActiveSite aydınlatma sisteminizi bulut aracılığıyla ActiveSite ağ geçidine ve uzaktan çalışan cihazınıza bağlayarak çalışır. Standart bir internet bağlantısı kullanarak, dünyanın her yerinden aydınlatmayı izleyebilir ve kontrol edebilir, geçmişe dönük performans verilerini görüntüleyebilir ve yeni veya değiştirilen aydınlatma armatürlerini yapılandırabilirsiniz. 
ActiveSite, Philips Color Kinetics LED aydınlatma kurulumları için bulutta barındırılan bir hizmet olarak yazılım (SaaS) kontrol sistemidir.
ActiveSite bağlantılı aydınlatma sisteminiz için, yetkilendirilen herhangi bir bilgisayar veya tablet aracılığıyla uzaktan izleme imkanı sunar

ActiveSite kontrol paneli

Aydınlatma kurulumunuzu, standart bir internet bağlantısı aracılığıyla, yetkilendirilen herhangi bir bilgisayar veya tablet üzerinde uzaktan izleyin ve kontrol edin. Geçmişe dönük analiz, sistem çalışması hakkında rakipsiz ölçüde bilgi sağlayan tablolar ve raporlar oluşturur
ActiveSite ağ geçidini kullanarak, ilave yazılım veya sunucular olmadan güvenli bir bağlantılı aydınlatma sistemi oluşturun

ActiveSite ağ geçidi

ActiveSite ağ geçidi; ActiveSite web uygulaması ve ActiveSite sunucusuyla kurulan şifreli HTTPS iletişimleriyle, bağlantılı aydınlatma sisteminizin güvenli olmasını sağlar. SSL/TLS güvenliği tabanlı ActiveSite, istemci ve sunucu arasındaki veri akışını daha da gelişmiş biçimde şifrelemek üzere uzun vadeli açık ve gizli anahtarlar kullanır.
bakım onarım servisi

Activesite için Bakım Onarım Servisleri

Yatırımınızı uzun vadede koruyarak ve kurulumunuzu daha çekici kılarak aydınlatma altyapınızda sorunsuz çalışma ve en uygun performansı elde edin.

Referans projeler

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için
yerel irtibat merkezimize ulaşın. 

Şehriniz için aydınlatma sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinin