Daha fazla marka

Aydınlatmadan daha fazlası:

aydınlatma sistemleri

Modern aydınlatma çözümleri ile ışığınızı değiştirin

Sürdürülebilir ve enerji tasarruflu aydınlatma

Sürebilirlik, verimlilik ve kullanıcı deneyim hedefleri elde etmek için, tek bir sisteme entegre profesyonel, dünya çapında armatürlere ve güçlü, esnek kontrollere ihtiyacınız var.


Aydınlatmanız hakkında farklı düşünme zamanı.

 

Sürdürülebilirlik, verimlilik ve kullanıcı deneyim hedefleri elde etmek için, tek bir sisteme entegre profesyonel, dünya sınıfında armatür ve güçlü, esnek kontrollere ihtiyacınız var.

Philips aydınlatma sistemleri - Sistemci düşünmenin gücü

Aydınlatma sistemleri

 

Philips tarafından geliştirilen aydınlatma sistemleri insanların rahat, üretken ve güvenli hissetmesini sağlar. Mekanları güzelleştirirler ve ortamları dönüştürürler. işlemleri sorunsuzlaştırırlar ve nerede ve ne zaman ihtiyaç duyarsanız duyun size tam olarak doğru aydınlatma deneyimi sunarlar.
 

Daha fazlasını öğrenin

Bağlantılı aydınlatma sistemleri

 

Philips'in bağlantılı aydınlatma sistemleri profesyonel aydınlatmayı sürekli bağlantının ve büyük veri aktarımının olduğu dünya sınıfında aydınlatma ve aydınlatmanın ötesindeki sıra dışı değerle cesur yeni dünyalara taşır.

 

Daha fazlasını öğrenin

Sizin için doğru olan sistemi seçme


Hiçbir tek model tüm talepleri karşılamaz

Philips aydınlatma sistemlerini anlamak sizinle —şirketinizle, kurumunuzla, hedeflerinizle başlar.

 

Philips sistemleri uzmanları, ihtiyacınız olan belirli sistem özelliklerini belirlemek için sizinle çalışır, ardından gereksinimlerinize en uygun sistemi tasarlamanız için size yardımcı olur-şu anda ve gelecekte şirketiniz geliştikçe ve değiştikçe hep sizinle çalışır.

 

Yerel Philips sistemleri uzmanınızı bulun

Aydınlatma sisteminizi tasarlama

armatürler + kontroller + servisler + destek

Örnek referanslar