You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Aydınlatmanın ötesine geçen

ışık

Philips Aydınlatma Hakkında

Philips Aydınlatma 120 yıldan daha uzun bir süredir yenilikçiliğin lideri olmuştur. Kamu alanlarında, profesyonel ortamlarda ve evde yüksek kaliteli ışık sağlayarak, ışığın dönüştürücü gücünü kullanıyor ve insanların daha konforlu ve üretken yaşamasına katkı sağlıyoruz. Eğlendiren, ilham veren, bilgilendiren, kentleri daha yaşanır kılan ve insanların günlük ihtiyaçlarını karşılayan ışığı kullanarak insanların daha mutlu ve güvenli hissetmesini sağlıyoruz. 

Yeni dijital devrim

Philips ışıklandırmayı bağlı aydınlatma yenilikleri kullanarak ev, perakende ortamları, ofisler, şehirler ve daha fazlası için aydınlatmanın ötesine taşımaktadır.

 

Philips, yüksek kaliteli ve enerji verimli LED'li aydınlatmanın geliştirilmesinde öncüdür. Aydınlatma işini insanları, mekanları ve cihazları birbirine bağlayan tamamen dijital bir dünyaya taşıyoruz. Tüm lambalarımızın, armatürlerimizin ve sistem cihazlarımızın dijital ve ağa bağlanmaya hazır olduğu günün yakın bir gelecekte gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Patentli teknolojiler ve açık standartlardan oluşan bir kombinasyon kullanan aydınlatma yeniliklerimiz, müşterilerimize ve çevreye yarar sağlayacak biçimde sorunsuz bağlantı olanağı sunar.

Müşterilerimizi güçlü kılma

Akıllı aydınlatma kontrolüyle enerji verimliliğinde yeni düzeylere ulaşın. Bağlı aydınlatma sistemlerimiz doğru ışık düzeyini doğru yerde doğru zamanda sağlamak üzere aydınlatılmış alan bilgilerini kullanır.

 

Dinamik tam renkli ışıkla ikonik bir manzarayı dönüştürmekten, evinizdeki ışıkların gol attığında takımınızın renklerinde yanıp sönmesini sağlamaya, hatta bir akıllı telefon kullanarak ofis çalışanı masası aydınlatmasını özelleştirmeye kadar yeni ve mükemmel aydınlatma deneyimleri oluşturun.

 

Benzersiz kurumsal sonuçlar elde edin. Örneğin, bir akıllı telefon uygulamasıyla konum tabanlı indirimleri ve diğer hizmetleri aydınlatma armatürleriyle ileterek bir süpermarkette satışları ve müşteri bağlılığını artırın. Veya zamana bağlı alan kullanım bilgilerini toplayan bağlantılı aydınlatma armatürleriyle ve sensörlerle bir ofis binasındaki enerji kullanımını ve temizlik planlarını optimize edin.

Neden Philips'i seçmeli?
Işığı diğer şirketlerden farklı algılarız.

İnsanların ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar anlamayı aydınlatma teknolojisi, insan davranışı ve ışığın biyolojik etkileri hakkındaki uzmanlığımızla birleştirerek gerçekten anlamlı bir aydınlatma sağlıyoruz. Herkesin, gündüz ya da gece, her an mümkün olan en iyi aydınlatma deneyimini yaşaması ve içinde olması gerektiğini düşünüyoruz.

 

Yazılım, kumanda, armatür, ışık kaynağı ve modül olarak aydınlatma değer zincirinde çözüm sunan dünyadaki birkaç şirketten birisiyiz. Aydınlatmada dünya lideri olan Philips Aydınlatma, büyüme fırsatlarını değerlendirmeye hazır durumdadır:

  • Küresel ölçekteki müşteri ve pazar konumu liderliği
  • Dünya çapında yenilikçilik ve tasarım yetenekleri
  • Derin uygulama ve sistem entegrasyonu uzmanlığı
  • Benzersiz dağıtım gücü ve marka

Yenilikçilik ve siz

Philips şeffaf yenilikçilik yapar. Etkin biçimde teknolojik gelişmeleri yakından izler, araştırma yapar ve şirket satın alma/birleşme fırsatları, ortaklıklar ve ekosistemlerle ilgilenir ve standart ve yönetmeliklerin oluşturulmasına katkıda bulunuruz.

 

Philips'in özünde, yenilikçiliğe giden müşteri odaklı yaklaşımımız vardır. Müşterilerimizle en başından yakınlaşır, müşteri ihtiyaçları ve öngörüleri ışığında yenilikçiliği ön planda tutarız. Aydınlatma davranışı ve uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmamızın yanı sıra, her durumda ışığı müşterilerimiz için nasıl en uygun hale getireceğimiz konusundaki yaklaşımımız geniştir.

 

Markamız sizinle başlar. Philips tarafından sunulan her sistem, ürün ve hizmet insanların yaşamlarında olumlu bir etki oluşturmak ve işletmenize sürdürülebilir değer eklemek amacıyla tasarlanmıştır. Sizin için anlam ifade eden yeniliği sağlarız.