Philips Aydınlatma:
Aydınlatmanın Ötesindeki Işık

 

Light Beyond Illumination

 

Hakkımızda

Philips 125 yıldan daha uzun bir süredir aydınlatmadaki yenilikçiliğin lideri olmuştur. Elektrik ışığının ve LED'in gelişimini değiştirmede dünyaya öncülük ettik, şimdi de akıllı aydınlatma sistemlerinde liderliğimizin keyfini yaşıyoruz. Aydınlatmanın insanları nasıl olumlu etkilediği hakkındaki sağlam anlayışımız, müşterilerinize yeni ticari değer sunmanızı olanaklı kılan yenilikleri ortaya koymamıza imkan verdi. İnsanları güvenli, konforlu, odaklanmış, canlı ve neşeli hissettiren zengin aydınlatma deneyimleri sunuyoruz.

 

Philips Aydınlatma olarak, bağlantılı aydınlatma sistemlerinin ve hizmetlerinin sürekli geliştirilmesinde öncü rolündeyiz. İnternet Üzerinden Yönetilen Cihazlar kavramını uygulamaya koyarak binaları, kentsel alanları ve evleri dönüştürüyoruz. Çabalarımız enerji verimliliğini artırmak ve çalışma ortamlarını çevreye daha saygılı biçimde yönetmek için. Kentleri daha güvenli ve daha canlı kılmak için. İyi hissetmemize yardımcı olarak refahımızı geliştirmek için. Ve tabii evlerde daha önce yaşanmamış deneyimlerin kapısını aralamak için.

 

Işığı aydınlatmanın ötesinde görmemiz işte bunları kapsıyor ve dünyanın düzenini ya da insanların yaşam biçimini geliştirmeye bu şekilde katkıda bulunuyoruz.

 

Philips Aydınlatmanın Işığı Aydınlatmanın Ötesine Taşımak için Neler Yaptığını İnceleyin

125 yıldan daha uzun bir süredir aydınlatmayı köklü değişikliklerle besliyor

Kullanıcılar İçin
 

Bağlantılı aydınlatma size aydınlatmanın tek başına verdiğinden çok daha fazla olanak sunar. Aydınlatma, İnternet Üzerinden Çalıştırılan Cihazlar kavramının bir parçası olduğunda akıllı sayılır. Evinizi daha güvenli, daha konforlu ve günlük programlarınıza uyarak daha kişisel hale getirerek, yaşadığınız anları daha da size özel hale getirir.
Videoyu oynat

Profesyoneller İçin
 

Günümüzün aydınlatma sistemleri yalnızca etrafı aydınlatmaktan çok daha fazlasını yapabilir. Her türde bilginin kolayca taşınabilmesi olanağı sayesinde, aydınlatma sistemleri artık İnternet Üzerinden Çalıştırılan Cihazların parçası haline gelmiştir. Aydınlatma altyapısını kullanarak cihazları birbirine bağlayabilir ve daha akıllı ve daha kullanışlı olmalarını sağlayabiliriz. Kentleri daha güvenli ve daha canlı kılmak için. Çabalarımız enerji verimliliğini artırmak ve binaları çevreye daha saygılı biçimde yönetmek için. Mağaza gezintilerini daha yoğun ilham kaynağı haline getirmek için. Aydınlatma etrafımızı kuşatmış durumdadır, bu nedenle çalışma ve yaşama biçimimizi geliştirecek sayısız olanağı da beraberinde getirir.

Aydınlatma sistemlerini inceleyin:
Kamusal Alanlar

Perakende ve Konaklama

Ofis ve Endüstri

Yatırımcılar İçin
 

Şirket yönetim biçimimiz, ticari prensiplerimiz ve sürdürülebilirlik politikamız faaliyetlerimizdeki ve hissedarlarımıza karşı olan dürüstlüğü ve şeffaflığı yansıtan biçimde açık olarak tanımlanmıştır.

Bağlantılı aydınlatma sistemlerinin müşterilerimize sağladıkları konusunda daha fazla bilgi edinin

Çevreye Saygılı ve Sorumlu Davranma

Akıllı işletme yalnızca kar elde etmeyi hedeflemez; aynı zamanda çevreye saygılı, sürdürülebilir ve sorumlu olmaya çalışır. Önemli olan günümüz talebini yarının gereksinimlerini düşünerek dengelemektir.

 

İnsanların hayatlarını iyileştirmeye çalışırken bir yandan da şirketimizin neden olduğu çevresel etkiyi azaltmaya çalışan sürdürülebilirlik programlarımız bu düşünceyi hem kendi kuruluşumuz hem de kendi sınırlarımız ardındaki dünya için yansıtmaktadır.

Philips Aydınlatma Sürdürülebilirlik

Yolculuğumuza Katılın

Philips Aydınlatma, milyarlarca hayata olumlu etki yapan yenilikçi ürünleriyle tanınır. Yaşam biçimimizi değiştiren, çığır açan ürün ve teknolojiler oluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Sizi, bu yenilikçi yolculuğun parçası olmaya ve insanların hayatlarında fark yaratmayı sürdürmemizi desteklemeye davet ediyoruz.

Philips Aydınlatma Yolculuğumuza Katılın
You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website