Daha fazla marka

Size özel aydınlatma planıyla
her ayrıntıda doğruluğu yakalayın

Profesyonel Servis

Aydınlatma fikirleri ve özelleştirilmiş tasarım

profesyonel aydınlatma hizmetleri - aydınlatmanın tasarlanma yöntemi

Denetim ve Tasarım Servisi

 

Mükemmel aydınlatma, bir uzman planı ile başlar. Philips, bilgiye dayalı bir karar vermenize yardımcı olmak için öncelikle mevcut aydınlatma ekipmanınızın, aydınlatma ihtiyaçlarınıza ne derece uyduğunu değerlendirir. Kuruluşunuzda, tesisinizde ya da projenizde ayrıntılı bir denetim gerçekleştiririz. Yerinde toplanan veriler, mevcut ve gelecekteki gereksinimlerinizi karşılayacak, optimize bir aydınlatma tasarımı  hakkında fikir verir.

Philips Aydınlatma danışmanlık hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

 

Aydınlatmanızın ne sunmasını istediğinizi bilmek bir şeydir. Bu noktaya nasıl gelineceğini bilmek ise ayrı bir şey. Philips danışmanlık hizmetlerinin yardımıyla, en verimli aydınlatma planını sizinle birlikte oluştururuz. Bu plan basit bir LED yükseltmesinden tamamen yeni bir kuruluma kadar her şeyi içerebilir. Ayrıca, çarpıcı bir iş değerlendirmesi oluşturmanıza yardımcı oluruz ve işle ilgili temel faaliyetleriniz için nakde sahip olmanız amacıyla finans seçenekleri öneririz.

 

Yeni aydınlatma sisteminiz için öncelikleri ve hedefleri belirledikten sonra, danışmanlık hizmetlerimiz ayrıntıları doldurmanızda size yardımcı olur. Bunlar arasında ayrıntılı kullanıcı deneyimi tasarımı, sistemin son halinin görselleri ve modeller bulunur.

Referans proje

Sørnes Tüneli

Profesyonel planlama ve tasarım hizmetleri aracılığıyla ışık kalitesi sağlar

 

Philips, Norveç'in Ålesund bölgesinde bulunan 236 metrelik Sørnes Tünelini uyarlanabilir bir LED aydınlatma sistemiyle donattı. Bunu yaparken, tamamen entegre bir aydınlatma konsepti sağlamak için proje planlama, sistem tasarımı ve devreye alma hizmetlerinden yararlandı.

Sorular? Öneriler?

Bizimle her an iletişime geçebilirsiniz -
görüşlerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!