Daha fazla marka

İş ihtiyaçlarınıza uygun

aydınlatma servisleri

Değer yaratan aydınlatma servisleri

 

Günümüzün aydınlatma teknolojisi, sadece aydınlatma sağlamanın ötesinde çok daha fazlasını yapabilir. Philips,  ihtiyacınız olan ışık kalitesini sağlayacak size özel inovatif servislerin yolunu açıyor ve bunu yaparken de operasyonel sonuçlarınızı iyileştirip enerji maliyetininiz düşürüyor.

 

Philips servislerimiz: mevcut aydınlatma ekipmanınızı değerlendirme, yeni bir aydınlatma planı oluşturma, sorunsuz bakım, uzaktan destek ve garantili aydınlatma performansı gibi öğeleri içerir. Philips ile işbirliği yapın ve aydınlatmayı, şirketinizin başarısının ayrılmaz bir parçası haline getirin. Siz kendi işinize bakasınız diye aydınlatmayı biz hallederiz.

Aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi servis planı

professional services - Philips Lighting services
Profesyonel Servis
Aydınlatma fikirleri ve özelleştirilmiş tasarım

 

Aydınlatmanızı yükseltmek mi istiyorsunuz? İhtiyaçlarınızı ve umduğunuz sonuçları göz önünde bulundurarak, mevcut kurulumunuzu değerlendiririz ve aydınlatma planınızı nasıl optimize edeceğinize ilişkin görüşler ve tavsiyeler sunarız. Bu, her şeyin yeniden tasarlanmasından basit bir LED yükseltme çözümüne kadar her şeyi içerebilir.

lifecycle services - Philips services
Bakım Onarım Servisi
Aydınlatma sisteminizin ömrünü uzatın

 

Aydınlatma altyapınız, kuruluşunuzun en değerli ve kritik olarak en fazla öneme sahip varlıklarından biridir. Bu nedenle bu yatırımı korumak istersiniz. Doğru bakım planı ve uzaktan destek hizmeti sayesinde, ürünlerin ömrünü uzatmanıza ve performanslarını optimize etmenize yardımcı olabiliriz. Bunu yaparken, kesintileri ve beklenmedik maliyetleri en aza indirmeye çalışırız.

project services - outsource lighting infrastructure
Performans Servisi
Performansa dayalı aydınlatma

 

Bütün şüphelerinizi gidermek için neden aydınlatma altyapınızın tümünü dış bir kaynağa devretmiyorsunuz? Performans Servisimiz, ilk tasarım ve kurulumdan devamlı sorunsuz operasyon ve bakıma kadar tüm ihtiyaçlarınızı üstlenir. Buna ek olarak, ekonomik sürdürülebilirliği de dikkate alırız ve karbon ayak izinizi en aza indirmenize yardımcı oluruz.

Sorular? Öneriler?

Bizimle her an iletişime geçebilirsiniz - 
görüşlerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!