Daha fazla marka

Tak ve unut

Aydınlatma

 

Newcastle Building Society, İngiltere  

 

Newcastle Building Society'nin müşterilerini enerji tasarruflu LED'li aydınlatma ile nasıl karşıladığını öğrenin

Philips ofis aydınlatması ile aydınlatılan geçiş alanı

LED teknolojisi,
ışık

kalitesinden herhangi bir ödün vermeksizin büyük enerji tasarrufu sunar, CO2 tüketimini azaltır ve bakım giderlerini minimuma indirir. Bu, Newcastle Building Society'nin bir yıl içinde yatırımlarına ilişkin geri dönüş elde etmesini sağlar."
Philips modern ofis aydınlatması ile hoş çalışma ortamı
Philips ile Newcastle Building Society'de enerji tasarruflu LED'li aydınlatma

Müşteri İhtiyacı

 

Newcastle Building Society'nin yeni ana şubesi için büyük planları vardı. Son teknoloji çevresinde alan inşa edildi ve LED ile tam olarak aydınlatılacaktı. Philips hem güzel hem de pratik olan maliyetçe etkin bir çözüm sağlayabilir miydi?

Doğru aydınlatma

 

LED ışığı tüm gereklilikleri karşılayabildi. Kurulumun merkezinde, kucaklayıcı, yenileyici bir ambiyans oluşturan LuxSpace yukarıdan aydınlatması vardı. Kompakt tasarımı oda dahilinde minimalist modern bir görüntüyü korumamızı da sağladı.

 

Odaya bir miktar ışıltı eklemek için, Spot LED III'i de sunduk. Bu enerji tasarruflu LED spot ışığı çalışma alanlarını aydınlatır, yön işaretlerini vurgular ve mağazanın etrafındaki ziyaretçilere kılavuzluk eder. eW Cove PowerCore abajurlu cumbalara ve diğer dar alanlara kuruldu. Efektler, devamlı müşterileri memnun edecek şekilde, mağaza dahilinde parlak, modern bir his oluşturur.

 

Yeni ışıklar Newcastle Building Society için birden fazla avantaj sunar. Enerji tasarruflu LED teknolojisi, ışık kalitesinden ödün vermeden çok düşük düzeyde güç tüketmeyi mümkün hale getirir. Örneğin, Spot III ışıkları, halojen alternatiflerine kıyasla %80 enerji tasarrufu sağlayarak yalnızca 10w tüketir. Kolay kurulan ışıklar, düzenli lamba değiştirme ihtiyacını ortadan kaldıran uzun yaşam döngüleri sayesinde gerçekten bir 'tak ve unu' çözümüdür.

 

Newcastle Building Society şehirdeki %100 LED aydınlatmaya sahip ilk organizasyonlardan biridir. Yeni ışıklar sayesinde, CO2 emisyonlarının yılda 6 ton oranında azalacağını tahmin etmiştir; bu da 6 sıcak hava balonuna eşdeğerdir!

 • LuxSpace, recessed
  LuxSpace, recessed
  Müşteriler kendi kaynaklarını optimize etmek istiyor, bu da yalnızca işletme maliyetlerini değil (enerji vb.) aynı zamanda insan kaynaklarını da kapsıyor. Bu nedenle enerji tasarru...
 • MASTER VALUE LEDspot LV
  MASTER VALUE LEDspot LV
  Sağladığı sıcak, halojen/enkandesan benzeri ışık ile MASTER LEDspot MR16 , konaklama sektöründeki spot ve genel aydınlatma uygulamaları için ideal bir LED dönüşüm alternatifidir. Ö...
 • eW Cove MX Powercore
  eW Cove MX Powercore
  eW Cove MX Powercore, üstün ışık çıkışı, geniş ışın açısı ve çeşitli sabit renk ve renk sıcaklığı seçenekleriyle abajurlu aydınlatma ve dolaylı genel aydınlatmanın yanı sıra çok çe...

İlgili referanslar