Daha fazla marka

Kristal netliğinde

Enerji tasarrufu

Audi Ofisleri, Almanya  

 

Audi'nin enerji tasarruflu ofis aydınlatması ile paradan nasıl tasarruf sağladığını öğrenin 

Philips ile ofis için modern aydınlatma

Ofisimizin üçüncü katın tamamına

LED'li aydınlatma takma kararı, yılın en iyi kararlarından biriydi. Yenilikçi aydınlatma yönetimi ile net enerji tasarrufları da sağlıyoruz. Ek olarak, meslektaşlarımız yeni atmosferde harika hissediyor ve her zamankinden daha çok motivasyona sahip."

 

-Bernhard Schneider, Planlama Departmanı Başkanı

Philips ofis aydınlatması ile aydınlatılan Almanya Audi ofislerindeki toplantı noktaları
Philips ofis aydınlatması ile iş yerindeki verimliliği arttırın

Müşteri İhtiyacı

 

Audi AG bir otomotiv efsanesidir. 1901'e uzanan uzun bir gelenek ve benzersiz bir tarihle, teknoloji kullanımı açısından dünyaca ünlüdür - aslında, şirketin sloganı 'Teknoloji ile İlerleme' olarak çevrilebilir. Yenilikçiliğe olan adanmışlığına uygun olarak Audi, yenilenen ofisi için modernleştirilmiş bir ışık sistemi istedi.

Doğru aydınlatma 


Audi'nin yüksek standartlarını yakalamak özel bir şeyleri gerektirdi. Üç katlı, 1500m2 binanın sadece verimli bir çalışma ortamı olması gerekmiyordu, aynı zamanda yeni ışıkların enerji tasarruflu ve yönetmeliklerle uyumlu olması da gerekliydi.

 

Çözüm LED'li Aydınlatmaydı. Yeni sistem, mükemmel renksel geriverim ve parlamasız çalışma ile, çalışma alanı etrafında ışığı dengeli dağıtan, yeni PowerBalance gömme aydınlatma armatürüne odaklandı. 72 LuxSpace ünitesinin yanı sıra, ofis boyunca 248 PowerBalance ünitesini kurduk. Ek yukarıdan aydınlatmalar, personelin isteklerine göre ambiyansı düzenleyebileceği şekilde kolayca karartılabilir.

 

Yeni armatürler sadece tüm iş yeri standartlarıyla uyumlu değil, aynı zamanda personel için memnun edici ve verimli bir atmosfer oluşturur. Ek olarak, güncel ofis aydınlatması ve kontroller enerji tüketimini ve C02 emisyonlarını fazlasıyla düşürdü. .


Yeni armatürler ve akıllı ofis aydınlatma kontrolleri Audi'ye %50’ye varan enerji tasarrufu getirecektir. Ek olarak, lambalar, geleneksel lambaların 15.000 saatlik ömrüne kıyasla 50.000 saatlik hizmet ömrüne sahiptir, bakıma ilişkin daha fazla tasarruf sunar.

  • PowerBalance gen2
    PowerBalance gen2
    Konu ofis alanlarını LED armatürler ile aydınlatmaya gelince insanlar öncelikle yatırım geri dönüş süresi kısa ve sürdürülebilir çözümlere yatırım yapmaya odaklanır. Aynı zamanda, ...

İlgili referanslar