Daha fazla marka

Çevre dostu mühendisleri bir araya getirmek:

Birleştiren ofis aydınlatması

 

AB Group, Orzinouvi, İtalya  

 

Philips aydınlatmanın bu birleşik üretim şirketinin enerji tasarrufu sağlamasına ve ekipleri bir araya getirmesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

hastane hasta odaları için aydınlatma

Ofislerde çalışan insanlar için

bir konfor seviyesi ve enerji kaynakları için optimum yönetim sağlayan gelişmiş bir çözüm aradık."
Philips ofis aydınlatması ile aydınlatılan İtalya AB Group ofisindeki bir koridor
İtalya AB Group'un resepsiyonundaki kucaklayıcı atmosfer

Müşteri İhtiyacı

 

İtalya'nın lider sürdürülebilir mühendislik şirketi AB grubu, elektrik tasarrufu hakkında bir miktar bilgi sahibidir. Yeni ofisleri, enerji tasarrufu açısından yüksek standartlarını karşılayan, insan odaklı bir aydınlatma konseptini gerektirdi.  

Philips tarafından aydınlatılan enerji tasarruflu led

Doğru aydınlatma

 

AB grubu çevre dostu mühendislik için yeni kapılar açıyor. İtalya'daki lider birleşik üretim grubu olarak yeni ofisleri 100'ün üzerinde mühendis, teknisyen ve sektör uzmanı için bir fikir merkezi olmayı hedefledi. Çoklu disiplin ruhuna uymak üzere, sektör uzmanlarını ofislerde ve stratejik olarak yerleştirilen toplantı odalarında bir araya getiren bir aydınlatma konseptine ihtiyaçları vardı. Kendi kendine kurulan birleşik üretim tesisinden gelen ısıdan yararlanan, enerjiyi etkili şekilde yöneten ve atığı ortadan kaldıran bir sisteme de ihtiyaçları vardı.

 

Bu çevre dostu mühendislik öncülerini memnun etmek bazı yenilikçi fikirleri gerektirecekti. LED’li aydınlatma teknolojisi zorluğun üstesinden geldi. Tüm ofis kurallarına uyan yüksek kaliteli aydınlatma sunmak için tesis boyunca DayZone ve LuxSpace kuruldu. Renk sıcaklıkları ve ışık yoğunluğu anlamında en iyi olası görsel konfor seviyelerini sağlayan bu LED çözümleri, ofisteki herkes için zindeliği iyileştirdi. Bireysel çalışma alanları ve toplantı odaları artık konforlu...".

Minimum 50.000 saatlik kullanım ömrü sunan DayZone ve LuxSpace, AB grubuna yaklaşık 15 yıllık çalışma sağlayacak. Sonuç, bakım maliyetlerinde %70'e varan tasarruftur - bu da iş için parlak bir yükseliştir.

 

  • DayZone
    DayZone
    Ofisler için genel aydınlatma söz konusu olduğunda, müşteriler, LED teknolojisinin görsel rahatlıktan ödün vermeden sağladığı, sürdürülebilirlik ve canlı, çekici tasarım avantajlar...

İlgili referanslar