Daha fazla marka

Tokyo'nun zevkini
bir Rus alışveriş merkezine getirme

Vegas Alışveriş Merkezi, Ginza, Moskova, Rusya

 

Perakende aydınlatmasının Rusya'daki Vegas alışveriş merkezinde alışveriş deneyimini nasıl dönüştürdüğünü öğrenin.

Vegas Alışveriş Merkezi'nin bina cephesindeki merdivenler Philips perakende sayesinde benzersiz alışveriş deneyimine katkı sağlar.

Vegas
alışveriş merkezi,

alışverişi gizem ve değişimle dolu heyecan verici bir maceraya çevirir."

 

- Emin Agalarov, Ticaret Direktörü, Crocus Group

Philips perakende aydınlatması iColor Cove, Accent ve Flex ışıklarını kullanarak benzersiz bir alışveriş deneyimi oluşturur.
Vegas Alışveriş Merkezi'nin parlak duvarları Philips perakende aydınlatması ile üretilen alışveriş deneyimine katkı sağlar
Philips perakende aydınlatması benzersiz parlak aydınlatma sistemi ile Vegas Alışveriş Merkezi'ne sihirli bir alışveriş deneyimi katar

Müşteri İhtiyacı

 

Vegas süper alışveriş merkezi dünyadaki en büyük perakende yerlerinden biridir. 386.000 m2'ye yayılır, Rusya'nın temalı tek alışveriş merkezidir, bir eğlence parkını, buz pistini ve daha fazlasını içerir. Philips yeni Ginza alışveriş alanında canlı bir ortam oluşturmaya yardımcı olabilir miydi?

Doğru aydınlatma

 

Fikir, Tokyo'nun ünlü Ginza alışveriş caddesini alışveriş merkezi dahilinde yeniden oluşturmaktı. Tokyo'daki en kalabalık bölgelerden biri olan Ginza, yaşayan, canlı bir ortama sahiptir. Müdürler bu ortamı yeni alanda yeniden oluşturmayı istedi ve onu, alışveriş merkezinin geri kalanına uyumlu şekilde dahil etti. Bu vizyonu başarmak için, bir aydınlatma çözümünün 130 metrelik cadde boyunca 32 ayrı cephenin her birinde ayrışan özellikleri ve malzemeleri vurgulaması gerekecekti.

 

LED sokağa yaşam kattı. iColor Cove ve iColor Accent Perakende aydınlatma armatürleri akrilik ışınlardan ve cam optüratörlerden ahşap ve metal panellere kadar çeşitli yüzeylere kuruldu. Dinamik aydınlatma düzenleri ve renkli sıyırma efektleri alışveriş deneyimini geliştirir, müşteriler sokak boyunca hareket ettikçe farklı ruh halleri oluşturmak için sürekli değişir.

 

İlüzyonu tamamlamak için, ışıltılı iColor Flex ışıkları gece gökyüzündeki yıldızlar gibi yanıp söner, Tokyo'nun açık hava alışveriş deneyimini tekrar oluşturur. Yeni aydınlatma şeması çarpıcı derecede güzeldir. Ve LED'in enerji tasarruflu performansı sayesinde, ekonomiktir de.

 

Yeni perakende aydınlatma, müşterileri eğlendiren ve büyüleyen göz alıcı bir performans sunar. Tokyo'nun zevkini Rusya'daki en önemli perakende gelişimlerinden birine getirir.

  • iColor Cove MX Powercore
    iColor Cove MX Powercore
    iColor Cove MX Powercore yüksek yoğunluklu LED aydınlatma armatürü, iç mekan duvar oyuklarını ve abajurlu alanları canlı ışıkla doldurmak için neredeyse sınırsız seçenek sunar. Bu ...
  • iColor Accent MX Powercore
    iColor Accent MX Powercore
    iColor Accent MX Powercore is a direct view linear LED fixture ideally suited for creating long ribbons of color and color-changing effects. Variable resolution offers the precisio...

Işıkla müşterileri
eğlendirme

Ekip

Crocus group

Müşteri

Web Sitesine

Real-R

İlgili referanslar