Daha fazla marka

Asil bir giriş

oluşturma

Meydan Vip Köprüsü & Royal Köprüsü, Dubai, BAE

 

Renkli LED'li aydınlatmanın Meydan köprülerindeki VIP konukları nasıl karşıladığını öğrenin

Philips dış mekan aydınlatması tarafından bakım gerektirmeyen dış mekan çözümleri

Işık Meydan
köprüsünü

kilometrelerce öteden görülebilen göz alıcı bir simgeye dönüştürdü"
Philips köprü aydınlatması ile aydınlatılan Meydan köprüleri, Dubai
Philips dış mekan aydınlatması tarafından bakım gerektirmeyen dış mekan çözümleri

Müşteri İhtiyacı

 

Meydan köprüsü mimari bir mucizedir. Meydan otelini ana yola bağlar, salınımlı dalga biçimi ve çarpıcı yapısı her yıl milyonlar tarafından görülür. Işık, yapıyı Mart'taki Dubai Dünya Kupası için modern bir simgeye çevirebilir miydi?

Renkli LED'li aydınlatma Meydan, Dubai'de çarpıcı bir sonuç oluşturur

Doğru aydınlatma

 

Meydan Köprüsü ve küçük kardeşi Royal Köprüsü Meydan şehrinin önemli varlıklarıdır. Her yıl, Dubai Dünya kupası gerçekleştirildiğinde, Kraliyet ailesi üyeleri ve diğer VIP'ler yarış alanına erişmek için bunları kullanır. Philips, asil bir ağırlama görevini üstlenecek ve mimari bir simge haline gelecek şekilde Meydan Köprüsü'nü aydınlatmakla görevlendirildi.

 

Köprünün aydınlatılması için spesifik gereklilikler mavi ışıkla aydınlatılması ve sistemin bakım gerektirmemesiydi. Bunu elde etmek için, mavi LED'lere sahip eColor Graze Powercore armatürlerini özelleştirdik.
Çizimlerin ve alanın eksiksiz bir çalışması yapıldı ve 2ft ürününün köprünün salınımlarıyla mükemmel şekilde eşleşeceği sonucuna varıldı.

   

Armatürlerin kurulumunun ardından, köprü kilometrelerce öteden görülebilen görsel bir şölen haline geldi. Mavi ışık, kesintisiz bir ışık hattı ile köprünün çarpıcı şeklini mükemmel biçimde bütünler ve zenginleştirir.


Meydan köprüsü üzerindeki kurulumun ardından, şirket müdürleri Royal Köprüsü üzerinde aynı kurulumu gerçekleştirmemizi istedi. Philips aynı ürünü sağladı ve kurulum altı hafta içinde tamamlandı.

  • eColor Graze MX Powercore
    eColor Graze MX Powercore
    Birçok mimari yapının, minimum mesafeden, birden fazla katı aydınlatabilecek, doğrusal bir armatüre ihtiyacı vardır. Gayrimenkul sahiplerinin ya da son kullanıcıların, kurumlarına ...

İlgili referanslar