Daha fazla marka

Yemek Yiyenleri
Büyülemek

SomePlace Else, Hotel Sheraton, Warsaw, Polonya

   

LED bar aydınlatmasının SomePlace Else'in Varşova'daki bir numaralı gece kulübü haline gelmesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.
Philips Aydınlatma iColor Cove ile Some Place Else'deki bar aydınlatması

Fazlasıyla yenilikçi,
modern

ve aynı zamanda, enerji tasarrufu sağlayan Philips aydınlatmayı uyguladık. SomePlace Else'i ön plana çıkarmanın daha iyi bir yolu yoktur."

 

-Jakub Adamowicz, Teknik Yönetici, Sheraton

Philips Aydınlatma tarafından aydınlatılan Some Place Else'in dış cephe aydınlatması
SomePlace Else - dış cephe aydınlatma armatürleri

Müşteri İhtiyacı

 

SomePlace Else ruhu olan bir gece yaşamı yeridir. Bu keyifli bar ve restoran caz ve 1950'lerin rock müziği dahil farklı çağlardan mimarileri ve atmosferleri bir araya getirir. Bar aydınlatması yemek yeme deneyimine nasıl katkıda bulunabilir?

 

Some Place Else, Varşova'daki Philips Aydınlatma dış cephe aydınlatma çözümleri

Doğru aydınlatma 

   

Restoranın göz alıcı dış cephesi ve ayrışan dekoru, konuklara keyif vermek için pek çok fırsat sağladı. Mimar Jacek Jaskóła'nın ekip vizyonunu gerçeğe çevirmek için, LED'li aydınlatma seçildi. Oturma alanlarının etrafında keyifli efektler oluşturmak için dinamik bar aydınlatması kullanılırken, konukları karşılamak için keskin genel aydınlatma kullanıldı. Dışarıda, bina cephesini canlandırmak için modern dış cephe aydınlatması kullanıldı.

 

Restorana bir miktar renk katmak için, 300 iColor Flex Color Kinetics ışık noktaları kuruldu. Bu armatürler, farklı mevsimler için değiştirilebilen, heyecan verici ışık efektleri ve animasyonlar oluşturur. Kış vakti, sıcak, pastel renkler ve yanan bir şömine animasyonlarını gösterebilir. Yazın, akan su veya serin net ışıkla yıkanan buz heykellerinin grafiklerini sunabilir.

 

Bar alanı kurulumun en önemli parçasıdır. Barın üst kısmındaki cam, bir rock müzik çekiciliği havasını yansıtarak birden çok renkte parıldar. Bu özel efekti elde etmek için, 117 iColor Cove QLX Color Kinetics armatürleri kullanıldı. Tüm sisteme Philips Dynalite aydınlatma kontrolü uygulaması ile güç verilir. Özel dokunmatik ekran paneli, kullanıcıların önceden tanımlı bir ışık sahnesini seçmesini veya saniyeler içinde bireysel ayarları değiştirmesini sağlar.


Çarpıcı cam dış cepheden şık ve seksi bar aydınlatmasına kadar, SomePlace Else yeni iyileştirilmiş ambiyansıyla yemek yiyenlere keyif veriyor.

  • iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX, oyuklarda, abajurlu alanlarda ve diğer iç mekan alanlarında doygun renk ve dinamik efektler oluşturan kompakt lineer bir LED armatürüdür. Armatür, iki standart uzu...

Işık ile
atmosfer oluşturmak

Ekip

Hotel Sheraton

Müşteri

Web Sitesine

SomePlace Else

İlgili referanslar