Daha fazla marka

Programlanabilir
ortam

Restaurant La Rive, Amsterdam, Hollanda

   

Restaurant La Rive'in ayarlanabilir konaklama aydınlatması ile akşam yemeklerini nasıl keyifli hale getirdiğini öğrenin.
Bir adam Philips konaklama aydınlatması ile aydınlatılan Restaurant La Rive'in önünde duruyor

Bu yatırım kısa
bir süre

içinde karşılığını verdi. Konuklarımızın herhangi bir farklılık fark etmediği gerçeği, bunun iyi bir tercih olduğunun en iyi kanıtıdır."

 

- Willem de Bok, InterContinental Amstel Amsterdam'da teknik müdür

İki kişi Philips konaklama aydınlatmasının ışığında Restaurant La Rive'de bir masada oturuyor
Restaurant La Rive'deki Philips konaklama aydınlatması ürünleri ayarlanabilir, bu da onları daha sürdürülebilir hale getirir

Müşteri İhtiyacı


Restaurant La Rive Hollanda'daki lider yemek konumlarından biridir. Yalnızca bir Michelin yıldızı kazanmamış, aynı zamanda çevresel çabaları nedeniyle 2010'da Golden Green Key ödülünü de almıştır. Yeni bir aydınlatma sistemi restoranın sürdürülebilirlik ve kalite için yüksek standartlarını karşılayabilir miydi? 

Doğru aydınlatma


Kucaklayıcı bir atmosferi sürdürmek yaşamsaldı. Lambalardaki mevcut 50w halojen ampulleri değiştirmek için, MASTER LED 10w ampuller seçildi. Bu ışıklar halojen ampullerle aynı parlaklığı oluşturur, ancak enerji tüketimi %80 daha düşüktür.
 

Avize ampulleri Novallure ışıklarla değiştirildi. Özellikle dekoratif aydınlatma için tasarlanan bu yenilikçi LED armatürler, geleneksel ampullerle aynı sıcak ışıltıyı sağlar. Ancak, daha az enerji kullanır ve adeta ısı yaymaz, maliyetleri düşük tutmaya yardımcı olurlar.
 

Yeni lambalar restoranın dikkatlice oluşturduğu atmosferi sürdürdü. LED'in enerji tasarruflu performansı sayesinde, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmaya da yardımcı oldu. Yeni ışıkların kullanım ömrü, halojenin 2.000 saatine kıyasla, 30.000 saat civarındadır. Bu, değiştirme maliyetlerini önemli derecede azaltır. Ek olarak, LED'in düşük ısı emisyonları, daha fazla tasarruf sunarak klimanın daha az kullanılması anlamına gelir.

 

Yeni aydınlatma, bir dizi önceden programlı ışık ayarına anında değiştirilebilir. Bu, restoranın herhangi bir durum için doğru ambiyansı oluşturabilmesini garantiler.

  • MASTER VALUE LEDspot LV
    MASTER VALUE LEDspot LV
    Sağladığı sıcak, halojen/enkandesan benzeri ışık ile MASTER LEDspot MR16 , konaklama sektöründeki spot ve genel aydınlatma uygulamaları için ideal bir LED dönüşüm alternatifidir. Ö...

Lezzetli aydınlatma
kurma

Ekip

Restaurant La Rive

Müşteri

Web Sitesine

İlgili referanslar