Daha fazla marka

Bir anıta

büyü katma

Renaissance Hotel,
Amsterdam, Hollanda


Dekoratif aydınlatmanın Renaissance Hotel'e nasıl özel bir ışıltı kattığını öğrenin.

 

Philips konaklama aydınlatması dekoratif aydınlatma ile Renaissance Hotel' özel bir ışıltı katar

Binanın anıtsal durumuna
saygı göstererek,

Livingprojects Team büyüleyici ışıklar için bir vitrin geliştirdi. Tek bir düğmeye basarak, herhangi bir etkinlik türü veya zaman aralığı için tamamen farklı ortamlar oluşturabiliyoruz. Bazı konuklar, bunu, etkinliklerine bir takviye olarak derhal ister!"

 

- Tom Calame, Renaissance Hotel Genel Müdürü, Amsterdam

 

Renaissance Hotel'deki bu odada Philips dekoratif aydınlatma ürünlerinden yeşil bir ışık yayılır
Philips dekoratif aydınlatması kullanılarak aydınlatılan tavan, Renaissance Hotel'deki mavi tonu yansıtır

Müşteri İhtiyacı

 

Renaissance Amsterdam oteli şehrin bir numaralı konaklama yerlerinden biridir. Ana binaya bağlı olarak, 700 kişiye uygun bir alan olarak faaliyet gösteren benzersiz bir 17. yüzyıl Koepelkerk Kilisesi bulunur. Konaklama aydınlatması, bu korunan binaya zarar vermeksizin kilisedeki etkinlikleri geliştirebilir miydi?

Doğru aydınlatma 


Renaissance Hotel bazı radikal iyileştirmelerden geçti. Birleştirilmiş kilise alanı için, otel, müşterilerin etkinlikleri için ortamlarını düzenlemesine izin veren dekoratif bir aydınlatma istedi. Resmi bir Philips LED Proje Ortağı olan Livingprojects ColorBurst 6 ve ColorBlast 12 armatürlerini kurmak için işe koyuldu.

 

Bu yenilikçi LED projektörler, benzersiz bir atmosfer oluşturarak tüm odayı canlı, heyecan verici ışıkla doldurur. Bu ışıklar bir LCD kontrol panelinden kontrol edilir ve renkler bir düğmeye basılarak değiştirilebilir. Statik ortamın yanı sıra yeni sistem dinamik aydınlatma efektleri ile konukları selamlamak için kullanılabilir.

 

Koepelkerk kilisesi korunan bir anıttır. Bu nedenle, Livingprojects aydınlatma tasarımcısı Erick van der Lek ve meslektaşlarının, aydınlatma armatürlerini ve kablolamayı asması için herhangi bir delik delmelerine izin verilmedi. “Anıtsal binalarla ilgili deneyimimiz sayesinde, aydınlatma armatürlerini ve kablolamayı profesyonel ve sağlam şekilde sabitlemek için aşındırıcı olmayan özel bir macun kullandık. Tüm kurulum için, izin verilmeyen yerlerde tek bir vida kullanmadık.”

 

Genel Müdür Tom Calame LED’li aydınlatma kurulumundan çok memnun. “Artık müşterilerimize olası tüm ışık efektlerini gösterebilmek için ekipman kiralamamıza gerek yok. Ve, en önemlisi, yeni ColorBlast bizim ve konuklarımızın tüm beklentilerini fazlasıyla aşıyor.”

  • ColorBurst 6
    ColorBurst 6
    ColorBurst 6, yuvarlak bir spot ışığının klasik görünümünü akıllı LED teknolojisinin tüm avantajlarıyla birleştirir. Dökme kalıp alüminyumdan sağlam bir muhafazası bulunan bu kompa...
  • ColorBlast 6 and 12
    ColorBlast 6 and 12
    Yüksek performanslı bu ColorBlast LED armatürler çok çeşitli duvar yıkama ve projektör aydınlatması uygulamaları için zengin, doygun renkler ve renk değiştiren efektler oluşturur. ...

Deneyimleri 
ışıkla işlemek

Ekip

Renaissance Hotel

Müşteri
Web Sitesi

Livingprojects

Aydınlatma Tasarımı
Web Sitesi

İlgili referanslar