Daha fazla marka

Lüks

alanları geliştirmek

Rafayel Hotel,
Londra, İngiltere


Enerji tasarruflu aydınlatmanın Rafayel otelindeki konukları nasıl büyülediğini keşfedin.
Philips otel aydınlatması bu Rafayel Hotel konuk odasını enerji tasarruflu aydınlatma ile aydınlatır

‘Çevre
dostu’

olmak genel hedefimiz olmalıdır, ancak modern çağın bize sunduğu lüksten ödün vermemeliyiz. Tasasız bir vahada lüks bir konaklama için konuklara istisnai bir değer sunmayı umuyorum."

 

- Bay Ike Latif, Rafayel Hotel'in geliştiricisi

Rafayel Hotel'deki bar Philips'in enerji tasarruflu otel aydınlatmasından yararlanır
Rafayel Hotel yüzme alanında Philips'in güzel ve enerji tasarruflu aydınlatması rahatlatıcı bir etki sağlar

Müşteri İhtiyacı

 

Rafayel oteli konuklarına özel bir şey sunmak istedi. Endüstri sonrası bir alanda bulunan, Londra'nın en yeni lüks konaklama alanlarından biri olduğundan istisnai bir konuk deneyimi sunmak önemliydi. Işık bir lüks ve konfor algısı oluşturmaya yardımcı olabilir miydi?

Bu Rafayel Hotel holündeki ışıklar ışık yoluyla benzersiz ve unutulmaz bir konuk deneyimi sağlar

Doğru aydınlatma 


Philips otel aydınlatması otelin içinde ve dışında dinamik bir ortam sağladı. Nehre bakan yedi özel süitte, konuklar 'ışık terapisi' ile pillerini yeniden şarj edebilir. uzaktan kumanda ile çalıştırılan akıllı aydınlatma sistemi, konukların keyifli ortam seçeneklerinden oluşan bir menüden seçim yapmasını sağlar.

 

Binanın genel alanları dahilinde, otel aydınlatması bir zarafet ve sofistikelik algısı oluşturmak için kullanıldı. Işıklar, sosyal alanlara rahatlatıcı bir ortam eklerken, dahili dekorasyonu vurgulamak üzere dikkatlice konumlandırıldı. Binanın, pencere bulunmayan merkezinde, dışarıda meydana gelen doğal ışık düzenlerini yeniden oluşturmak için renk değiştiren iColor kontur armatürleri kullanıldı.

 

Binanın cephesine de LED projektör aydınlatması kullanılarak çarpıcı yeni bir görünüm verildi. Bu armatürler, komşu meskenler için istenmeyen ışık kirliliği oluşturmaksızın, otele simgesel bir görünüm verir.

 

Rafayel, diğer otellerin izlemesi için etkileyici bir kıstas oluşturdu. Şirket ışık yoluyla benzersiz ve unutulmaz bir konuk deneyimi oluşturdu. Ve enerji tasarruflu aydınlatma sayesinde, otel çevre için de üzerine düşen görevi yapıyor.

  • iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX, oyuklarda, abajurlu alanlarda ve diğer iç mekan alanlarında doygun renk ve dinamik efektler oluşturan kompakt lineer bir LED armatürüdür. Armatür, iki standart uzu...
  • MASTER LEDbulb
    MASTER LEDbulb
    MASTER LEDbulb A60 7W LED lamba, karşılama ortamı ve ortam sıcaklığı için dim edilebilen pırıltı efekti sağlar ve benzersiz tasarımı ışığı her yöne yayarak enkandesan lambaya gerçe...

Bir oteli
cana yakın 
hale getirmek

Ekip

Rafayel Hotel

Müşteri

Web Sitesine

LATIS

Aydınlatma tasarımcısı

Web Sitesine

İlgili referanslar