Daha fazla marka

Kalıcı

aydınlatma sistemleri

Radisson Blu Centrum,
Warsaw, Polonya

   

Konaklama aydınlatmasının Radisson Blu Centrum'da nasıl uzun süreli tasarrufları sağladığını öğrenin.
Philips konaklama aydınlatması bu Radisson Blu Centrum konuk odasında sergilenir

Sadece birkaç şirket
böyle 

uzun bir garanti sağlar. En yüksek kaliteli ürünler olduğunu kanıtladığından, bu bizim için aşırı derecede önemli. Daima yenilikçi ve sürdürülebilir çözümleri ararız, bu nedenle Philips doğal tercihimizdir."

 

- Sławomir Leoniak - Teknik Departman Müdür Yardımcısı

Varşova, Polonya'da Radisson Blu Centrum'daki lüks Philips tavan aydınlatması
Philips konaklama aydınlatması bu Radisson Blu Centrum konuk odasını aydınlatır

Müşteri İhtiyacı


Radisson Blu Centrum birinci sınıf bir oteldir. Varşova'nın 'Eski Kent'inden yalnızca birkaç adım uzaklıkta bulunur ve 311 beş yıldızlı odasıyla övünür, Rezidor otel grubunun gururudur. Philips uzun süreli ekonomik ve ekolojik avantajlar getirecek bir aydınlatma sistemi ile otele uygun olabilir miydi?
 Philips konaklamanın yeni aydınlatma sistemi Radisson Blu Centrum'daki restoranı aydınlatır

Doğru aydınlatma

 

Otelin ana şirketi Rezidor grubu dünya çapında 230'un üzerinde otele sahiptir. Olası en gelişmiş, enerji tasarruflu, sürdürülebilir çözümler ile otel işlemleri oluşturmaya odaklanır. Bu inisiyatif, zincirin konuklarının büyüyen beklentilerini yerine getirmesine yardımcı olur. Varşova'daki otelde, enkandesan ampulleri enerji tasarruflularla değiştirme kararı verildi.

 

LED konaklama aydınlatması kucaklayıcı bir şekilde karşılandı. Lüks bir ortamı sürdürmek için, 570'ten fazla enkandesan lamba MASTER LED ampullerle değiştirildi. Bu ışıklar standart soketlere uyar ve tüm yönlerde ışıyan karartılabilen, sıcak ışık sağlar; dekoratif aydınlatma ve tavan aydınlatması için mükemmeldir. Uzun kullanım ömürleri sayesinde, otel kesintisiz tüm gün onları açık bırakabilir.

 

Otelin konuklarının işlerinin zorlaşmaması çok önemliydi. Bu nedenle, yenilemelerin tümü geceleyin yürütüldü. Başarılı yükseltme temel alanlardaki enerji tüketiminde %84 azalmaya yol açtı. Ek olarak, otel yönetimi yeni ışıklar tarafından sağlanan ortam ve konfor seviyesi hakkında pek çok olumlu bildirim aldı.

 

Yükseltmenin ilk aşaması tamamlandıktan sonra, yalnızca yedi ayda yatırımımıza ilişkin geri dönüş hesaplandı. Yeni aydınlatma sisteminin gelecek pek çok yıl boyunca büyük tasarruflar sağlayacağı nettir.

 • MASTER LEDbulb
  MASTER LEDbulb
  MASTER LEDbulb A60 7W LED lamba, karşılama ortamı ve ortam sıcaklığı için dim edilebilen pırıltı efekti sağlar ve benzersiz tasarımı ışığı her yöne yayarak enkandesan lambaya gerçe...
 • MASTER VALUE LEDspot LV
  MASTER VALUE LEDspot LV
  Sağladığı sıcak, halojen/enkandesan benzeri ışık ile MASTER LEDspot MR16 , konaklama sektöründeki spot ve genel aydınlatma uygulamaları için ideal bir LED dönüşüm alternatifidir. Ö...
 • MASTER VALUE LEDspot LV
  MASTER VALUE LEDspot LV
  Sağladığı sıcak, halojen/enkandesan benzeri ışık ile MASTER LEDspot MR16 , konaklama sektöründeki spot ve genel aydınlatma uygulamaları için ideal bir LED dönüşüm alternatifidir. Ö...

Aydınlatma
işlevselliği
ve tasarım

Roma'da buluşuyor
   

Ekip

Radisson Blu Centrum

Müşteri

Web Sitesine

İlgili referanslar