Daha fazla marka

Ağız sulandıran

sunum

Eataly
Roma, İtalya

   

Perakende aydınlatmasının Eataly, Roma'daki ziyaretçilere nasıl keyif verdiğini keşfedin.
Philips aydınlatması ile aydınlatılmış Eataly, Roma'nın bina cephesi

Sonuçtan
çok memnunuz. 

Müşterilerimizin tümü aydınlatma konusunda bize övgülerini sunuyor. Yiyecekler konusunda övgüde bulunmalarını tercih ederiz, ama aydınlatma da iyi!"

 

- Oscar Farinetti, Eataly'nin kurucusu

Philips ile LED mağaza aydınlatması
Philips perakende aydınlatması ile aydınlatılmış Eataly mağazası

Müşteri İhtiyacı


Eataly Roma'yı gururlandırıyor. Pazarları, lokantaları ve eğitim tesislerini bir araya getiren bu dört seviyeli mega mağaza, İtalya'nın neden yiyecek açısından meşhur olduğunu dünyaya gösteriyor. 2012 Haziran'da mağazanın açılığı için hazırlanan Philips'in, ışıltılı bir perakende aydınlatma konseptini tasarlamak için sadece dokuz ayı vardı.
Philips perakende aydınlatması ile aydınlatılan Roma'daki Eataly mağazasına genel bakış

Doğru aydınlatma

 

Eataly gibi bir gastronomi devi için, özel bir şey gerekliydi. Philips'in sahip olduğu bir İtalyan tasarım şirketi olan Luceplan ile işbirliği yapan ekibimiz iştah açan bir mağaza içi ortamı oluşturmak üzere çalışmaya odaklandı. Genel aydınlatma ve satış alanı aydınlatması için, sıralı monteli StyliD spotlar kurduk. Bu armatürler parlak, yenileyici ışıkla alanı doldurabilir veya şarap mağazası gibi rafine alanlar için daha hassas bir ortam oluşturabilir.

 

Raf aydınlatması için, ürün görünümünü zenginleştirecek şekilde, ürünü doğrudan etkili biçimde aydınlatabilen Maxos LED panellerini kullandık. LED mağaza aydınlatması, Philips eW Graze Powercore lambalarının kurulduğu dış cepheye ve DecoScene LED armatürlerinin kaldırıma gömüldüğü dış mekana eklendi. Pencereler, hem statik hem dinamik ışık gösterimleri sağlayarak, Philips iColor Graze Powercore armatürleri kullanılarak içeriden aydınlatılmaktadır. Dış cephe artık müşterileri mağazaya çeken çarpıcı bir görünüme sahip.

 

Konferans odası yakın dönemde başka bir yenilik elde etti. Kvadarat kumaşı ile kaplı LED ışık panelleri olan ışıklı tekstil ürünleri, duvarların içinden güzel ışık gösterimleri oluşturur. Bu, Eataly'nin, konukların daima hatırlayacağı benzersiz bir ortam oluşturmasını sağlar.

 

Eataly, başlangıcından beri, günde 25.000 ziyaretçiye hizmet veren, parlak bir başarı örneği olmuştur. Işık, müşterileri çekerek ve onlara kılavuzluk ederek ve unutulmaz bir mağaza deneyimi oluşturarak bu zaferde büyük bir rol oynadı.

ışıklı tekstil

   

Işıklı Tekstil

Renk ve ışıkla parıldayan duvarlar

Ürünü görüntüle

İlgili referanslar