Daha fazla marka

Öğrenci odaklı
aydınlatmaya
öncülük etme

Jan van Brabant College, Hollanda

 

Jan van Brabant College SchoolVision teknolojisini denediğinde ne olduğunu öğrenin.

Farklılaşan sınıf aydınlatma ortamları oluşturmak için Philips okul ışığını kullanan Jan van Brabant College'in cephesi

Bu matematikten
sürekli

dört alan bir öğrencinin on almasıyla aynı şey değil. Ancak öğrenciler rahatladıkça, genel olarak daha yüksek bir öğrenme verimi elde edebilirsiniz.”

 

- L. van Genugten, Genel Müdür, Jan van Brabant College

Philips okul aydınlatması ile aydınlatılan, Jan van Brabant College'deki sakin ayarı
Jan van Brabant College, Hollanda'da Philips SchoolVision enerji ayarı ile iyi etkileşim kuran öğrenciler

Müşteri İhtiyacı

 

1867'de kurulan Jan van Brabant College, tarihi bir eğitim yuvasıdır. Kültür de okul için önemli bir önceliktir ve bu, binanın ışığı iyi kullanan renkli sanatsal iç mekanına da yansımıştır. Yenilemeler sırasında Philips sınıf aydınlatma ortamını geliştirmek için katıldı.

Doğru aydınlatma

 

İlham veren bir öğrenim ortamı oluşturmak kolej için çok önemlidir. Genel Müdür ve Okul Müdürü L. van Genugten ışığa, enerjiden tasarruf etmek ve öğrencilere yardımcı olmanın bir yolu olarak bakıyordu. L. van Genugten, “Doğru aydınlatmaya sahip, canlandırıcı bir ortamda öğrenmek daha kolaydır, bundan hiç kuşkum yok. Ancak sürdürülebilirliğin önemi de giderek artmakta”. dedi.

 

Kolej Philips ile iletişime geçtiğinde, yeni SchoolVision teknolojimizi denemek için mükemmel bir fırsat olduğunu biliyorduk. Okulun etkisiz floresan armatürlerini SchoolVision tarafından kontrol edilen dinamik aydınlatma ile değiştirdik. Bu yenilikçi sistem aydınlatma yoğunluğunun ve aydınlatma renginin sınıfta gerçekleştirilen aktiviteye uygun şekilde ayarlanmasını sağlar. Öğretmen dört aydınlatma sahnesi arasından seçim yapabilir: 'Normal', 'Enerji', 'Odaklanma' ve 'Sakin'.

 

“Çok güzel” diyen öğretmen Renee Harting sözlerine şöyle devam ediyor: “Ders sırasında ışığı istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Herkes çoktan favori sahnesini seçti. Dersleri ilginç hale getiren hala öğretmendir, ancak güzel bir ortam yaratmak açısından derse olumlu bir katkınız olabilir. ‘Sakin’ sahnesi ortamı çok daha sakin bir hale getiriyor; bu sahne olmazsa rahatlamak hepimiz için çok daha uzun zaman alıyor. ”

 

Jan van Brabant College Hollanda'da SchoolVision'ı deneyen ilk ortaokul oldu. Sistem yalnızca öğrenim ortamını iyileştirmedi, aynı zamanda çığır açan aydınlatma enerji tüketimini azaltmaya da yardımcı oldu.

SchoolVision

SchoolVision

Öğrenimi ışıkla iyileştirin. Bu enerji tasarruflu aydınlatma sisteminin öğrenciler için faydaları olduğu kanıtlandı.

Ürünü görüntüle

Işık
yeniliklerini kurma

Ekip

Jan van Brabant College

Müşteri

Web Sitesine

Klessens & De Koning

Montör

Web Sitesine

İlgili referanslar