Daha fazla marka

Kusursuz

ilk izlenimler

ISS Üniversitesi,
Søborg, Danimarka


ISS'nin üniversite odasında ışıklı tekstil ürünleri ile nasıl anında etki yaptığını öğrenin.
Danimarka'da ISS'de yeni yüksek kaliteli göz alıcı aydınlatma çözümü

ISS Üniversitesi'ndeki ışıklı
tekstil paneller,

engelleyici görünmeksizin, kurulduğu odayı tanımlar."

 

- Daniel V Hayden, Ortak ve mimar MAA

ISS Philips ofis aydınlatma sistemleriyle müşterileri için sıcak bir ortam oluşturur
Philips ofis aydınlatması ile aydınlatılan ISS, Danimarka'daki üniversite kısmına içeriden bir bakış

Müşteri İhtiyacı

 

ISS bir iş yerini bir farkla inşa etti. Küresel tesis yönetimi şirketi merkez ofisini yenilerken, ziyaretçiler ve müşteriler üzerinde hemen etki bırakmak istedi. Sıkça yok sayılan video ekranlarını ışıklı panellerle değiştirmek parlak bir fikirdi.

Doğru aydınlatma 


Doğru izlenimi oluşturmak ISS için çok önemlidir. Özellikle, bir öğrenim ve toplantı alanı olarak işlev gösteren 'üniversite' odasında şirketin nasıl bir duruş sergilediğini göstermek istedi. Ancak, ofisi ziyaret eden kişilerden gelen geri bildirim, oradaki mevcut video kurulumunun büyük ölçüde yok sayıldığını gösterdi. Modern bir çözüm arayan ISS Philips ile ofis aydınlatması olanaklarını ele aldı.

 

Cevap, ışıklı tekstil karelerdi. Benzersiz renk değiştiren özellikleri, üniversite odasının duvarlarının uyarıcı görsel efektlerle dolabilmesi anlamına geliyordu. Önceden programlanan ışık senaryoları kullanılarak, duvarlar artık ISS'nin sunduğu hizmetlere dahil olan işçilerin silüetlerini gösterebilmektedir. Işık animasyonları, sadece izlemesi zevkli değildir; aynı zamanda benzersiz bir atmosfer oluşturup sunulan şeyi müşterilere hatırlatır.

 

Üniversitede daha fazla ortam sağlamak için, iColor Cove QLX doğrusal armatürler, ışık şeritleri ve Fugato RGB yukarıdan aydınlatmaları kuruldu. Bu renk değiştiren armatürler, öğrenim ve sohbet etmek için mükemmel ortamı oluşturarak, anında değiştirilebilir. Panellerden gelen yumuşak dağılan ışıkla ve odayı dolduran yüksek kaliteli ışıkla, ISS Üniversitesi artık kusursuz bir ilk izlenim ortaya koyuyor.


"Birinci sınıf hizmet sağlayıcıları olarak, rastladığımız zaman iyi hizmeti tanırız ve Philips ürünleri kesinlikle sunmuş oldu"

- Casper Isager Hansen, ISS'de PMO Müdürü

Kvadrat Soft Cells ile Philips ışıklı tekstil ürünleri

Kvadrat Soft Cells ile Philips ışıklı tekstil ürünleri

Hacimlerce konuşan
ışık

Ekip

ISS Üniversitesi

Müşteri

DISSING+WEITLING architecture

Mimarlar

İlgili referanslar