Daha fazla marka

Ayarlayıp unutulan

çözümler

Royal Mail NDC,
Daventry, İngiltere


LED depo aydınlatmasının Royal Mail'de nasıl enerji tasarrufu sağladığını öğrenin

 

Philips Aydınlatma endüstri sistemleri ile aydınlatılan Royal Mail NDC deposu

Çok verimli
enerji kullanımı

LED teknolojisi, ışık kalitesinden herhangi bir ödün vermeksizin büyük enerji tasarrufu sunar, C02 tüketimini azaltır ve bakım giderlerini minimuma indirir."

 

- Mark Cavill, Energy & Royal Mail'de Bina Mühendislik Hizmetleri Müdürü

 

Philips Aydınlatma enerji tasarruflu LED teknolojisi ile Royal Mail NDC deposunu aydınlatma
Philips Aydınlatmanın yüksek tavan aydınlatması ile aydınlatılan Royal Mail NDC deposu

Müşteri İhtiyacı

 

Royal Mail'in Ulusal Dağıtım Merkezi depo alanını optimum hale getiriyordu. 700'ü aşkın kişiyi istihdam eden 30 dönümlük deponun çokça ışığa ihtiyacı vardı. LED teknolojisi enerji faturalarını düşürürken çalışma ortamını geliştirebilir miydi?

Doğru aydınlatma 


Geniş, yüksek tavanlı bir çalışma alanının aydınlatılması pratik bir çözümü gerektirdi. Sistemin, herhangi rahatsız edici bir parlama olmaksızın, işçiler için net görüş sağlamaya yetecek kadar parlak olması gerekliydi. Royal Mail enerji tasarrufları da getiren yüksek tavan aydınlatma istiyordu.


Cevap Gentlespace LED oldu. Bu yeni LED aydınlatma armatürü önceki kurulumlardan daha az ışık noktasından parlak ışık yayabilir, bu da azalan maliyetler ve daha düşük enerji tüketim anlamına gelir. Sağladığı aydınlatma yumuşak ve kucaklayıcıdır, personele rahat bir çalışma ortamı sunar.


Philips, Romec-BBTS ile ortaklıkla, günlük operasyonlarda minimum kesinti ile tesis boyunca yeni armatürleri kurabildi. Gentlespace'in düz tasarımı fıskiye sistemlerini ve ışınları engellemeksizin onu, kurulması kolay hale getirir. Yeni depo aydınlatma sistemi Royal Mail'e yıllık 9.000 £ değerinde enerji tasarrufu sağlıyor. Bu, 61.712 kg daha az C02 ile eşdeğerdir.


LED ampullerin uzun kullanım ömrü, değiştirme gerektirmeden önce yıllar boyu dayanacakları anlamına gelir. Bu yalnızca bakıma ilişkin para tasarrufu sağlamaz, aynı zamanda hiç kimsenin çok uzun süre yüksek tavanlara tırmanmasına gerek olmayacaktır.

  • GentleSpace gen2
    GentleSpace gen2
    Philips, GentleSpace LED armatürünün piyasaya sürülmesiyle, güç tüketiminde büyük bir düşüş, uzun bir kullanım süresi ve yenilikçi bir tasarım sunarak yüksek tavan aydınlatmasında ...

Işıkla
verimliliğe destek olmak

Ekip

Royal Mail

Müşteri
Web Sitesi

Romec - BBTS

Ortak
Web Sitesi

İlgili referanslar