TownGuide Performer – Yeni nesil dekoratif aydınlatma armatürü

TownGuide Performer

TownGuide Performer

Ürün ailesi bilgileri

TownGuide Performer ailesi, modern altı farklı tip tasarım seçeneği sunar. Düz Koni (BDP100), Çanak (BDP101), Klasik Koni (BDP102), Klasik T (BDP103), T (BDP104) ve Tzero (BDP105). Herbirinin, şeffaf veya buzlu cam tipi mevcuttur. Çok sayıda lümen paketi ve renk sıcaklığı seçenekleri ve çalışma süreleri ile, projenizin gerekliliklerine en iyi uyan modeli seçmek kolaydır. Bunlara ek olarak TownGuide Performer, çok sayıda kontrol çeşitliliğine sahiptir -kademeli dimleme sağlayan bağımsız LumiStep ve DynaDimmer'in yanı sıra CityTouch akıllı şehir aydınlatma ve kontrol sistemine entegrasyon özelliği ile uzaktan kontrol seçeneği. Philips, aydınlatma armatürünün Toplam Sahip Olma Maliyetini (TCO) mümkün olduğunca çekici hale getirmek için her tür çabayı göstermiştir. Ayrıca TownGuide Performer modeli çeşitli kontrol sistemlerine entegre olabilen özel bir LED armatürü olduğu için enerji vrimlilik oranı ve bakım maliyetleri, klasik aydınlatmalara kıyasla oldukça düşüktür.

Benefits

Çevreleriyle bütünleşen alti farklı modern tasarım.
Farklı optik lens seçeneği sayesinde proje için en ideal optik ve aydınlatma. Orta güç seviyesinde ileri teknoloji LED'ler; araç ve bisiklet sürücülerinin, ve yayaların görüş konforunu arttırır.
Cıvalı HPL, SON-T ve PL-L kompakt floresan ampuller türündeki klasik ampullere kıyasla enerji tüketimi ve karbon salınımında fark yaratır (örneğin cıvalı HPL ampule kıyasla %80'e varan verimlilik)
İndirmeler
Leaflets
Visuals
  • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
  • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
  • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
Eklemek için ürünü işaretleyin

En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


 

En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

 

Nereden satın alınır?

Dünya haritasının görünüşü