iW Reach Compact Powercore – sabit beyaz ışıklı premium uzun aydınlatma menzilli, kompakt, dış mekanlarda kullanıma uygun LED projektör

iW Reach Compact Powercore

iW Reach Compact Powercore

iW Reach Compact Powercore

  • iW Reach Compact Powercore – sabit beyaz ışıklı premium uzun aydınlatma menzilli, kompakt, dış mekanlarda kullanıma uygun LED projektör

    • Binlerce lümen gücünde ışık sağlar ve ışığı yüzlerce metre öteye ulaşır ve büyük yapılar ve nesneler için, kompakt ve tamamen kapalı bir muhafaza içinde, gerçek LED tabanlı aydınlatma sağlar
    • Powercore teknolojisi, doğrudan hat voltajından armatürlere güç çıkışını hızlı, verimli ve doğru şekilde kontrol eder
    • 8, 13, 23, 40, 63º ve asimetrik 5 x 17º'lik değiştirilebilir dağınık lensler çok sayıda uygulama için çeşitli fotometrik dağıtımları destekler

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ürün ailesi bilgileri

iW Reach Compact Powercore, LED tabanlı aydınlatmanın tüm avantajlarını ve kontrol olanağını iş kuleleri, kumarhaneler, köprüler, sütunlar, anıtlar ve tematik atraksiyonlar gibi büyük ölçekli kurulumlar için özel olarak tasarlanmış kompakt bir armatür ile birleştirir. iW Reach Compact Powercore sıcak, nötr ve soğuk beyaz LED kaynağı kanallarını birleştirerek 2700 ile 6500 K arasında değişen renk sıcaklıklarında, yüksek kaliteli değişken beyaz ışık sunar. iW Reach Compact Powercore makul bir fiyata yoğun ve enerji tüketimi açısından verimli bir randıman sağlar ve dış mekan aydınlatmada yeni olasılıkların kapılarını aralar.

Özellikler

Powercore teknolojisi entegre edilmiştir − Powercore teknolojisi, hat voltajından armatürlere doğrudan güç çıkışını hızlı, verimli ve doğru şekilde kontrol eder. Philips Data Enabler Pro hat voltajı ile denetim verilerini birleştirir ve bunları tek bir standart kablo üzerinden armatürlere gönderir. Böylece kurulumu çarpıcı bir biçimde sadeleştirir ve toplam sistem maliyetlerini azaltır.
Çeşitli renk sıcaklıklarında, yüksek performanslı aydınlatma - sıcak, nötr ve soğuk beyaz LED kanalları, 2700 ile 6500 K arasında değişen sıcaklıklar üretir ve her sıcaklıkta olabilecek en yüksek ışık yoğunluğunu sunar. Armatür parlaklığı değişebilirken, sıcaklık sabit tutulur.
Üstün renk tutarlılığı − Philips Color Kinetics tarafından geliştirilen ve telif haklarıyla korunan bir gruplama optimizasyon süreci olan Optibin, LED'ler, armatürler ve üretim partileri arasında renk tonlarının tutarlı olmasını garanti eder.
Çok yönlü optik sistemler − 8, 13, 23, 40, 63º ve asimetrik 5 x 17º'lik değiştirilebilir dağınık lensler aralarında iç mekan aydınlatma, duvar aydınlatma ve duvar yıkama uygulamalarının da yer aldığı çok sayıda uygulama için çeşitli fotometrik dağıtımları destekler. Bilezik ve ara levha, kullanıcının kolayca monte edebilmesi için dağınık lenslerle birlikte gönderilir.
Yüksek performanslı, uygun maliyetli aydınlatma − geleneksel ışık kaynakları ile kıyaslandığında, monte etmesi, kullanması ve bakımlarını yapması önemli ölçüde daha düşük maliyetli.
Armatürün kolayca konumlandırılması - sağlam ve ince profilli montaj desteği, armatürün kolay bir şekilde konumlandırılabilmesini ve 360º döndürülebilmesini sağlar. Yandan kilitlenen cıvatalar armatürün standart bir anahtarla sağlam bir şekilde sabitlenmesini sağlar.
Evrensel güç girişi aralığı - 100-240 V AC'lik evrensel güç girişi aralığına uygundur ve dünyanın her yerinde tutarlı bir şekilde monte edilmesini sağlar.

Uygulamalar

Büyük/Orta imzalı bina cepheleri ve yapılar
İndirmeler
Leaflets
Visuals

En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


 

En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

 

Nereden satın alınır?

Dünya haritasının görünüşü