eColor Reach Compact Powercore – akıllı renkli ışıklı premium uzun aydınlatma menzilli, kompakt, dış mekanlarda kullanıma uygun LED projektör

eColor Reach Compact Powercore

eColor Reach Compact Powercore

eColor Reach Compact Powercore

  • eColor Reach Compact Powercore – akıllı renkli ışıklı premium uzun aydınlatma menzilli, kompakt, dış mekanlarda kullanıma uygun LED projektör

    • Binlerce lümen gücünde ışık sağlar ve ışığı yüzlerce metre öteye ulaşır ve büyük yapılar ve nesneler için, kompakt ve tamamen kapalı bir muhafaza içinde, gerçek LED tabanlı aydınlatma sağlar
    • Powercore teknolojisi, doğrudan hat voltajından armatürlere güç çıkışını hızlı, verimli ve doğru şekilde kontrol eder
    • 8, 13, 23, 40, 63º ve asimetrik 5 x 17º'lik değiştirilebilir dağınık lensler çok sayıda uygulama için çeşitli fotometrik dağıtımları destekler

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ürün ailesi bilgileri

eColor Reach Compact Powercore LED tabanlı aydınlatmanın tüm avantajlarını iş kuleleri, kumarhaneler, geniş perakende dış mekanları, köprüler, sütunlar, anıtlar ve tematik atraksiyonlar gibi yüksek kaliteli kırmızı, yeşil, mavi ya da sarı ışığın gerekli olduğu büyük ölçekli kurulumlar için özel olarak tasarlanmış kompakt bir armatürle birleştirir. Daha önce kompakt bir LED aydınlatma armatüründe elde edilemeyen düzeylerde ışık çıkışı ve ışık projeksiyonu sayesinde, eColor Reach Compact Powercore makul bir fiyata yoğun ve enerji tüketimi açısından verimli bir randıman sağlar ve dış mekan aydınlatmada yeni olasılıkların kapılarını aralar.

Özellikler

Powercore teknolojisi entegre edilmiştir - Powercore doğrudan hat voltajından armatürlere güç çıkışını hızlı, verimli ve doğru şekilde kontrol eder ve harici güç kaynağı ihtiyacını ortadan kaldırır. Yüklenici dostu montaj özelliği, montajı önemli ölçüde basitleştirir ve toplam sistem maliyetini düşürür.
Çok yönlü optik sistemler − 8, 13, 23, 40, 63º ve simetrik 5 x 17º'lik değiştirilebilir dağınık lensler aralarında iç mekan aydınlatma, duvar aydınlatma ve asimetrik duvar yıkama uygulamalarının da yer aldığı çok sayıda uygulama için çeşitli fotometrik dağıtımları destekler. Bilezik ve ara levha, kullanıcının kolayca monte edebilmesi için dağınık lenslerle birlikte gönderilir.
Doygun, uygun maliyetli renk − geleneksel ışık kaynakları ile kıyaslandığında, yüksek performanslı LED'ler oldukça düşük montaj, kullanma ve bakım maliyetleriyle zengin ve doygun renk sağlar.
Armatürün kolayca konumlandırılması - sağlam ve ince profilli montaj desteği, armatürün esnek bir şekilde konumlandırılabilmesini ve 360º döndürülebilmesini sağlar. Yandan kilitlenen cıvatalar armatürün standart bir anahtarla sağlam bir şekilde sabitlenmesini sağlar.
Evrensel güç girişi aralığı - 100-240 V AC'lik evrensel güç girişi aralığına uygundur ve kolay ve konumdan bağımsız montaj olanağı sağlar.

Uygulamalar

Büyük/Orta imzalı bina cepheleri ve yapılar
İndirmeler
Leaflets
Visuals

En yakın distribütörü veya ortağınızı bulun


 

En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

 

Distribütör veya ortak bulucu

Dünya haritasının görünüşü