Daha fazla marka

MultiOne configurator

Aydınlatma uygulamanız için kusursuz eşleşmeyi oluşturan tek sezgisel araç

MultiOne configurator

   Ürün ailesi bilgileri

   Günümüzde üreticiler, kendilerine kusursuz şekilde uyarlananakıllı ve yarının gerekliliklerine uyum sağlayacak aydınlatma çözümleri sunabilmektedirler. Philips’in yerleşik kontrol işlevlerine sahip, yapılandırılabilir yeni armatürbirimleri dahili kumanda işlevlerine sahiptir ve aydınlatma armatürünün davranışlarınınenerji tasarrufunu maksimuma çıkaracak ve çevresel etkiyi en aza indirecek şekilde ayarlanmasına imkan tanır. Philips'in ışık yapılandırıcısıkullanıcıların tüm Philips programlanabilir sürücülerindeki bütün farklı işlevleri yapılandırmasına izin verentek sezgisel sistemdir. Uygulama için kusursuz eşleşmeyi bulmakhiç bu kadar kolay olmamıştı.

   Benefits

   Hem geleneksel hem de LED'li sistemleri kapsayan, tüm Philips yapılandırılabilir sürücüleri için tek bir araçSürücüye yerleşin özelliklere erişim sağlayan OEM için esneklikÜretim sürecinde kullanım içn geliştirilmiştirYapılandırmayı teşhis ile birleştiren eşsiz araç

   Özellikler

   Tüm Philips LED, floresan ve HID programlanabilir sürücüleri ile kullanım içindir.USB bağlantısı bulunan standart Windows bilgisayarlar için uygundur.Kuruluma bağlı olarak farklı arabirimlerKurulumun iyileştirilmesini, son dakika değişikliklerinin yapılmasını, kolay teşhis ve bakım sürecini sağlar.

   Uygulamalar

   Perakende sektörüOFİSEndüstriDış Mekan
   İndirmeler
   Görseller
   • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
   • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
   • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
   Eklemek için ürünü işaretleyin

   En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


    

   En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

    

   Nereden satın alınır?

   Dünya haritasının görünüşü