Daha fazla marka

2 ürünün tümünü görüntüle

Antumbra iColor Keypad

Bir tuşa dokunulduğunda altıya kadar gösteriyi tetikleyen, tek başına kullanılabilen, duvara monte kontrolör

Antumbra iColor Keypad
PHILIPS
 • Ürün
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Ürün ailesi bilgileri

   AntumbraButton iColor Keypad, kompakt bir bağımsız aydınlatma kontrolüdür; Philips Color Kinetics tarafından tasarlanan akıllı RGB ve akıllı beyaz ışık LED'li aydınlatma armatürleriyle kullanılır. Ethernet Üzerinden Güç Alma (PoE) teknolojisi, ayrı bir güç kaynağı gereksinimini ortadan kaldırarak; daha fazla yerleştirme özgürlüğü, daha yüksek güvenilirlik ve kolay kurulum olanağı sağlar.

   Benefits

   En fazla altı ışık gösterisini tetikleyin
   Şık, modern, özelleştirilebilen tasarım
   PoE uyumluluğu, bir Ethernet kablosunun hem veri hem de güç sağlaması demektir

   Özellikler

   Altı entegre efekt ve altıya kadar konfigüre edilebilir gösteri; Antumbra iColor Keypad entegre aydınlatma efektleri kullanarak harici veri kaynağı ihtiyacını ortadan kaldırır. Antumbra iColor Keypad Effect Manager konfigürasyon yazılımını kullanarak altı efekt arasından seçim yapabilir ve renk, hız ve parlaklık gibi efekt ayarlarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Efekt ve ayarlardan oluşan en fazla altı grubu gösteri olarak saklayabilirsiniz. Bir tek düğmeye dokunarak bu gösterileri çağırabilirsiniz.
   Alan efekti teknolojisi; kullanıcı arayüzü yaklaşan bir kullanıcıyı algılayabilir ve "uyarı verebilir", duvar aydınlatması ışık efekti oluşturarak etkileşimi teşvik eder. Bir dahili ışık sensörü ortam ışığını ölçer ve aydınlatma efektini buna uygun olarak ayarlar.
   İki bileşen olarak sağlanır; Uygulama Modülü içinde saçak, çerçeve, taban ve montaj plakası bulunur, dekora uyum sağlamak için bunlar karma biçimde kullanılabilir. iColor İletişim Modülü içinde tüm mantıksal ve ağ işlevleri bulunur, fabrika çıkışı önceden programlanır; bu, seçeneklerin son haline getirilmeden önce devreye alma olanağı sağlar.
   Parmak ucuyla karartma ve açma/kapatma kumandası—Bağlı ışıkların parlaklığını %0 – %100 aralığında kolayca ayarlayın ve açıp kapatın.
   Birden çok dil ve simge etiketleme seçenekleri; saçak etiketleme dili seçenekleri arasında İngilizce, Çince ve Arapça vardır. Ortak simgeleri içeren ve konaklama uygulamalarında özellikle yararlı olabilecek bir kütüphane dil engelini ortadan kaldırır.
   İndirmeler
   Leaflets
   Görseller
   • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
   • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
   • Eklemek için ürünü işaretleyin
     
   Eklemek için ürünü işaretleyin

   En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


    

   En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

    

   Nereden satın alınır?

   Dünya haritasının görünüşü