Dayanıklı tasarım, kompakt biçim

HF-Matchbox Blue

HF-Matchbox Blue

  • Dayanıklı tasarım, kompakt biçim

    • Otomatik yeniden başlatma (voltaj düştükten veya ampul değiştirildikten sonra) çalıştırmayı kolaylaştırır ve ampul yenilenmesini sorunsuz hale getirir.
    • Sınıf I ve sınıf II aydınlatma armatürlerinde kullanım için uygundur

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ürün ailesi bilgileri

HF-Matchbox Blue; TL mini, TL-D, TL5 ve TL5c, PL-T/C ve PL-L/S ampullerle birlikte 25 W altındaki sistem güçleriyle kullanım için uygun maliyetli, güvenilir, kompakt, hafif ve yüksek frekanslı bir balasttır.HF-M Blue serisi, sağlam bir tasarıma sahip olup tüm ilgili uluslararası güvenlik ve performans standartlarını karşılar ve A2 enerji verimliliği indeksine (CELMA EEI) sahiptir.

Özellikler

Acil durumda 190 ile 254 V arasında DC çalıştırmaya uygun
Programlanmış, titreşimsiz, ön ısıtmalı başlangıç (<0.8 s); tek bir ampulde 8.000'den fazla açma/kapama anahtarı (ampul/balast kombinasyonuna bağlı olarak)
Otomatik yeniden başlatma (voltaj düştükten veya ampul değiştirildikten sonra) çalıştırmayı kolaylaştırır ve ampul yenilenmesini sorunsuz hale getirir.

Uygulamalar

Ampullerin uzun süre boyunca yandığı ve açma döngüsünün sık olmadığı (örn. günde en fazla üç defa) uygulamalarda Philips OccuPlus gibi hareket algılamalı kontrol sistemleri ile birlikte kullanılır
Daha çok perakende satış mağazaları, ofis binaları, oteller, özel evler ve mesken binalarında kullanılan spot ışıkları, yukarıdan aydınlatmalar, aydınlatma kutuları ve acil durum ve güvenlik armatürleri gibi iç mekan uygulamaları için idealdir
Dış mekan bahçe aydınlatma, garaj alanları, merdivenler gibi yerel uygulamalar

En yakın distribütörü veya ortağınızı bulun


 

En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

 

Distribütör veya ortak bulucu

Dünya haritasının görünüşü