Daha fazla marka

Yılın ışık öğrenme
etkinliği

Yaşanılır Şehir Oluştur atölyesi

Yeni nesil aydınlatma uzmanlarına katılın. Yaşanılır Şehir Oluştur atölyesi, kentsel gelişimde aydınlatmanın rolünü tartışmak ve bilgi alışverişinde bulunmak üzere mimarları, kentsel planlamacıları ve aydınlatma tasarımcılarını bir araya getiren yıllık bir etkinliktir.

 

Atölyeler çoktan 150'den fazla mimarı, kentsel planlamacıyı ve şehir temsilcisini tamamen farklı ortamlarda Avrupa boyunca ortak tasarım atölyeleri sırasında bir araya getirmiştir.

Philips tarafından düzenlenen Kopenhag'taki yaşanılır şehir atölyesi

2014'teki atölyenin videosunu izleyin


Berlin'deki 2014 Yaşanılır Şehir Oluştur atölyemizin aydınlatma konseptlerinden ve kurulumlarından öne çıkanlara bakın.

Ne umabilirim?

 

Atölye, şehir planlamacıların gözünden kentsel Avrupa'nın geleceğini görmemizi sağlar. Bir kılavuz araç olarak Kentsel Gelecek matrisini kullanarak bir prototip kurulumda bir aydınlatma konseptini hayal etme, oluşturma ve uygulama konusunda katılımcılara meydan okunur.

Format genellikle şunları içerir:

Araştırma semineri

· Panel tartışması

· Uygulamalı atölye

· Prototip tasarımı

· Katılımcılar tarafından prototip kurulumlarının sunumu.

İnsanlar Bratislava'daki bir aydınlatma atölyesinde ışıkla denemeler yapıyor

Kentsel Gelecekler matrisi

 

Kentsel Gelecek matrisi, aydınlatma stratejinizi tanımlamaya yardımcı olan ve farklı aydınlatma senaryolarını içeren pratik bir araçtır. Matris, 16 eyleme geçirilebilir Kentsel Gelecek senaryosunun tanıtılmasının ardından, sosyo-kültürel faktörleri şehir stratejilerine göre grafiklendirir. Bu anlatılar, şehirlerin gelecekte evrilebilme yolları için 16 farklı olasılıkla sonuçlanır.

Kentsel gelecekler matrisini açıklayan bir uzman

Bir sonraki 2015 Yaşanılır Şehir atölyemize katılın

 

Bir sonraki atölyemiz Paris'te 2015 yazında yürütülecektir. Katılmak isterseniz, lütfen yerel Philips satış temsilcinizle iletişim kurun. Atölye ve program hakkında daha ayrıntılı bilgi Yaşanılır Şehir Oluştur web sitemizde bulunabilir.

Büyük bir grup insan Philips tarafından düzenlenen bir atölyede Turnhout, Belçika'daki güzelce aydınlatılmış bir binanın dışında tartışıyor

Bizimle temasa geçin

 

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

 

Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın