Daha fazla marka

Kentsel aydınlatmanın
bir sonraki bölümü

Şehir İnsan Işık araştırması

Biraz ışık ilhamı alın. Şehir İnsan Işık araştırması kentsel aydınlatmadaki en son ve gelecekteki gelişmelere bir bakıştır. Mimarlardan, planlamacılardan ve yaratıcı liderlerden girdilerle, şehirlerimizin gelecekte nasıl görüneceğini ve hissettireceğini inceler.

 

Araştırma programının en son sonucu, uzman görüşlerine, temel eğilimlere ve Yaşanılır Şehir Oluştur atölyemizden kaynaklanan ilham verici konseptlere sahip bir kitapta yayınlanır.

 

Bu en yeni incelemeye göz atmak hem sosyokültürel hem de kentsel aydınlatma perspektiflerinden Avrupa şehirlerinin kaderine bir miktar ışık tutacaktır.

 

Tüm dünyada uzmanlaşmış kitapçılarda 2014 Şehir İnsan Işık araştırma kitabını arayın, Amazon.com adresinden sipariş edin veya defter sürümünü kontrol edin. Ayrıca aşağıdaki indirme bölümüne bakın.

Şehir İnsan Işık araştırma kitabından eskiz

Uzman röportajları

 

Biraz bilgilendirici görüş için hazır mısınız? Kitap, tanınan düşünce liderleri, endüstri uzmanları ve kentsel tasarım, mimari ve planlamanın lider uygulayıcıları ile diyalogları içerir.

Bir uzmanla röportaj

Kentsel Gelecekler matrisi

 

Kentsel Gelecekler matrisi ile tanışın: tüm şehir insan ışık programı için referans aracı. Bu pratik analitik cihaz ve aydınlatma stratejinizi tanımlamak için onu nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alı.

Kentsel gelecekler matrisini açıklayan bir uzman

Atölyeler  

 

Yaşanılır Şehir Oluştur atölyelerinde geliştirilen ışık aydınlatma konseptlerini öğrenin Bu etkinlikler altı farklı Avrupa şehrinde yürütüldü ve Avrupa'nın en tanınmış kentsel planlamacıları ve peyzaj mimarlarından bazıları tarafından katılım sağlandı.

Bir atölye sırasında eskiz yapan bir kadın

Marco Bevolo

 

Marco stratejik tasarım, insan araştırması ve kentsel gelecekler alanlarında bir uzmandır. Marco Bevolo Consulting'in kurucusudur ve Hollanda'daki Philips Design genel merkezinde eski bir Yöneticidir.

 

Wharton Business School, Temasek Polytechnic Singapore, Istituto Europeo di Design, Fashion Institute Arnhem ve University of Tilburg, Hollanda'da ders vermiştir.

 

Övgüyü hak ettiği pek çok konu arasında, iki ESOMAR en iyi and makale konferans ödülü ve bir Emerald Literati Award for Excellence bulunmaktadır. Profesyonel Fütüristler Derneği üyesidir.

Kitabın yazarları
Tapio

Tapio Rosenius

 

Tapio, dijital içerik oluşturma, aydınlatma yazılımı geliştirme ve tasarım stratejileri gibi en son hizmetleri kapsayan benzersiz şekilde entegre bir portfolyoya sahip, mimari aydınlatma çözümleri ve ışık sanatında uzmanlaşmış bir şirket olan Lighting Design Collective'in kurucusudur. Şirketin merkezi Madrid, Londra ve Helsinki'dir ve şirket, küresel olarak bir ortak çalışanlar ağı ile işler.

Orijinal olarak Finlandiyalı olan Tapio, çalışmaları 25'i aşkın ülkede gerçekleştirilmiş ve aydınlatma tasarımı ve sanat alanlarında sayısız ödülle tanınan bir tasarımcı ve sanatçıdır.


Tapio UCL Bartlett University, Londra'dan Bilim Yüksek Lisansına ve TTVO, Finlandiya'dan Aydınlatma Tasarımı'nda bir Medianomi'ye sahiptir. Mimarlık ve tasarım akademilerinde ve profesyonel etkinliklerde düzenli bir konuşmacıdır.

Bizimle temasa geçin

 

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

 

Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın