Daha fazla marka

Hayatları ışıkla

zenginleştiren
şehirleri tanımak

Şehir İnsan Işık programı

Şehir İnsan Işık programı, tüm dünyadan insanların yaşamlarını geliştiren, aydınlatma profesyonelleri ile geleceğin şehrinde aydınlatmanın rolünü araştıran, gösteren ve bu konuda bilgi alışverişinde bulunan açık bir platformdur.

 

Kentsel ortamlarda ışığın kullanımı için heyecan verici potansiyeli açığa çıkaran bir araştırma projesi olarak 1996'da başladı. Bulgular, heyecan verici yeni aydınlatma konseptleri geliştirme konusunda pek çok aydınlatma profesyoneline ilham verdi.

 

Bugün, bu konseptlerden çoğu şehirlerimizin gece görünüşünü ve verdiği hissi dönüştürüyor. Program, tüm dünyada aydınlatma profesyonelleri ile birlikteliğine devam ediyor, yaratıcı projeleri destekliyor ve şehir, insan ve ışık arasındaki ilişkiyi keşfediyor.

 

Örneğin her yıl, şehir insan ışık ödülleri vatandaşların zindeliğini arttırmak için en çok şeyi yapmış dış mekan aydınlatma projelerini onaylar.

Şehir İnsan Işık


Program farklı öğeleri içerir

 

Kentsel aydınlatma hizmetleri & araçları

 

Şehrinizi ışıkla şekillendirin. Harika kentsel ve mimari aydınlatma fikirleri tasarlamanız için gereken tüm ürünleri ve araçları ve onları hayata geçirmeniz için gereken hizmetleri sağlarız.

Philips kentsel aydınlatma ile Cenevre, İsviçre'de güzelce aydınlatılan meydan

Referanslar

Bizimle temasa geçin

 

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

 

Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın