Aydınlatmada

öncü ol

 

 

Sizin için Aydınlatma Üniversitesi  

 

Aydınlatma Üniversitesi, aydınlatma bilgi ve tecrübesini geliştirmek isteyen insanlara kapsamlı bir dizi eğitim kaynağı sunar. Aydınlatmadaki zengin tarihi ile, Philips, profesyonellerin ihtiyaç duyduğu üstün aydınlatma inovasyonu ile gerçek dünya çözümleri arasında geçit olabilecek eşsiz niteliklere sahiptir.

 

Dünyanın önde gelen uzmanları, Üniversite iş ortakları ile birlikte, size güncel bilgiler sunmamızı ve sizin için ilham kaynağı olmamızı sağlar.

Aydınlatma hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

 

Web seminerlerinden videolara, kurslara, yayınlara ve etkinliklere kadar uzanan 150'yi aşkın birbirinden farklı öğrenme modülü içeren global sayfamıza göz atın. İhtiyaç duyduğunuz anda aydınlatma bilgilerinizi artırın ve sertifika edinmek için kurslarımızdan birine katılın. Aydınlatma Üniversitesi Tarayıcısı olanağını keşfedin ve LED aydınlatma, Bağlı aydınlatma, Işık ve sağlık veya Aydınlatma teorisi gibi en çok ilginizi çeken konuları arayın.

 

*Dikkat: Aşağıdaki düğmelerden birini tıkladığınızda bu sayfadan ayrılacağınızı ve İngilizce portföyümüzü açacağınızı lütfen unutmayın.

Konumuz

Aydınlatma üzerine web seminerleri

Bizimle temasa geçin

 

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

 

Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın