Daha fazla marka

Bağlantılı aydınlatmanın gücünü keşfedin


Bağlantılı aydınlatma, ışığı aydınlatmanın ötesine götürmek için LED aydınlatmayı ve bilgi teknolojilerini bir araya getirir. Bunu ışık kalitesine, gelişmiş verimliliğe ve veriye dayalı fikirlere odaklanarak yapar. Ayrıca veri toplama ve paylaşma kabiliyetiyle, yaşama şeklimizi dönüştürme gücüne sahiptir.

Işık kalitesi
gerektiği zaman ve gerektiği yerde

Deneyimin kişiselleştirilmesi

Alanın ve görevin gereksinimlerini yerine getiren LED ışık tarifleri ile, farklı uygulamalar boyunca ışık kalitesi sağlayın. Benzersiz, özel bir deneyim için aydınlatma çözümünü yazılım uygulamaları ve kontrolleri ile kişiselleştirin.

%80'e varan
enerji tasarrufu

Sürdürülebilir bir gelecek için

Enerji tasarruflu LED aydınlatma ve Nesnelerin İnterneti ile verimliliği en üst düzeye çıkarın ve operasyonları iyileştirin. Bağlantılı aydınlatma sistemlerinden alınan veriler, etkinlik düzenleri ile ilgili görüşler sağlar. Aynı zamanda uzaktan izleme hizmeti ve kontroller, aydınlatma düzeylerinin ve zamanlamanın ayarlanmasına olanak verir.

Karar verme aşamasında
veriye dayalı fikirler

Bilgi, beraberinde gücü getirir

Kesintileri izleyen ve kullanımı ölçen bağlantılı LED aydınlatmasıyla birlikte Nesnelerin İnternetinin gücünden faydalanın. Bu sayede bakım işlemlerinizi planlayın ve operasyonel verimliliği arttırın. Daha fazla görüş için veri toplamak ve katma değerli ek uygulamaları desteklemek için aydınlatma sistemine sensörler ekleyin.
connected-lighting

Olasılıklar arasında
iki dakikalık bir gezintiye çıkın

Işık, aydınlatmanın ötesine geçebilir mi?

Bilgi toplayabilir mi?

Ruh halimizi değiştirebilir mi?

Varlığımıza tepki gösterebilir mi?

İşimizi daha verimli yapabilir mi?

Göz atın ve keşfedin.

Bağlantılı aydınlatmanın çalışma yöntemi

Bağlantılı aydınlatmayla
her yere bağlı olursunuz

Şehirlerde bağlantılı aydınlatma fırsatları

Daha fazlasını keşfedin

Philips'in şehirler için hazırladığı yenilik

CityTouch, Philips tarafından geliştirilmiş dış mekan aydınlatması yazılım platformudur. Sokak aydınlatmalarını kontrol etmenizi ve aydınlatma verilerini analiz etmenizi sağlar.

Philips'in mağazalar için hazırladığı yenilik

LED tabanlı iç mekan konumlandırması, oldukça hatasız konum hizmetleri sağlayarak müşterinizin mağaza içindeki deneyimini iyileştirmenize ve mağazadaki işlemleri ilerletmenize yardımcı olur.

Philips'in yenilikçilik alanındaki ortakları

Hızla değişen bu ortamda, doğru ortaklarla işbirliği yapmak başarının anahtarıdır.

Nesnelerin İnternetinde yenilik yapar

Philips Aydınlatma, güvenli, bağlantılı aydınlatma sistemlerinden ve Nesnelerin İnternetinden gerçek zamanlı veri görüşleri edinir. Bu sayede daha akıllı şehirler, daha etkili binalar ve yenilikçi perakende deneyimlerine güç verir.